אחות סיעודית פרטית לבני הגיל השלישי

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

 

הנוחות והיתרונות של שכירת שירותי אחות סיעודית מספקת מערך טיפול לבני הגיל השלישי שיש להם צרכים רפואיים מיוחדים או מורכבים. אחיות פרטיות הן מטפלות שעברו הכשרה קלינית והן בדרך כלל אחיות מעשיות, עוזרות סיעוד מוסמכות או אחיות מוסמכות. לרוב, כאשר אנחנו צריכים את הסיוע של אחות פרטית סיעודית מחברת היחידה לסיעוד מטפלות ואחיות, זה לא משהו שאנחנו צופים אותו מראש. זה יכול לקרות ביום בהיר אחד. לעתים מדובר בצורך לתקופה קצרה כמו למשל בתקופה שאחרי ניתוח מורכב או פציעה כמו שבירת רגל, יד או אגן, לעתים מדובר בתקופה ארוכה, כלומר האדם הפך סיעודי וכעת הוא צריך סיוע. אחות סיעודית פרטית תפקידה לסייע לאדם בו היא מטופלת בקשת רחבה של פעולות הקשורות ליום יום, לארח לו חברה ואף להקל ולהוריד את העומס מבני המשפחה במהלך היום והלילה. אחות סיעודית צריכה להיות שילוב בין אדם שיודע להתמודד עם מצבי לחץ, יכול להכיל מישהו אחר ולתמוך בו, אך גם חזק לביצוע אותן פעולות פיזיות לא פשוטות.

 

איך בוחרים אחות סיעודית פרטית?

תרצו לבחור אחות סיעודית שיש לה רמת השכלה וכישורים מתאימים שתספק פתרונות לצרכים הפיזיים והרגשיים המיוחדים של בן המשפחה הקשיש שלכם. ניתן להתאים את השירות הפרטי לצרכי משפחתכם, כאשר ברוב המקרים המטפלים יכולים לעבוד במשמרות של שתים עשרה שעות או מסביב לשעון, או לפי הצורך.

שירותים וטיפולים רפואיים זמינים על ידי אחות סיעודית ביתית

בהתאם למצב הרפואי בני הגיל השלישי, והתסמינים שהם סובלים מהם, טכניקות רפואיות מורכבות עשויות להיות זמינות רק על ידי שכירת שירותי אחות סיעודית מוסמכת. אחרי הכול, אתם רוצים לשכור שירותי אשת מקצוע מיומנת כראוי להתמודד עם המשימות הרפואיות המייגעות והמורכבות ביותר עבור יקיריכם.

בהתאם לרמת ההשכלה וההסמכה, אחות סיעודית בשירות הפרטי בדרך כלל מבצעת מספר משימות שקשורות לטיפולים רפואיים, כולל:

  • מעקב אחר מצבו הרפואי של הקשיש וניהול רישומים מפורטים לפיקוח רפואי.
  • התראה למשפחה, למטפלים אחרים ולרופאים עיקריים על כל שינוי בתסמינים הפיזיים או הרגשיים של הקשיש.
  • מתן תרופות, כולל זריקות בעירוי תוך ורידי.
  • מתן טיפול לפציעה טראומטית וטיפול בפצעים, כולל טיפול בקנה הנשימה, הנשמה, והזנת צינורות.
  • טיפול באנשים עם התקפים כרוניים או מסכני חיים, והפרעות אחרות.

ליווי אישי

מעבר לטיפול רפואי, אחות סיעודית פרטית מספקת שירותי ליווי וטיפול אישי בהתאם לצרכי הקשיש ויכולותיו. היא מסייעת בפעילויות של חיי היומיום כגון רחצה, טיפוח, הלבשה וסיוע בצרכי אמבטיה או החלפת חיתולים למבוגרים ושקיות קטטר.

אחות סיעודית פרטית מספקת גם שירותים ביתיים כגון טיפול קל במשק הבית ובישול לקשישים. אבל יש בשירות יותר מטיפול גופני, שכן תרצו למצוא אחות שבן משפחתכם יאהב להימצא בחברתה וירגיש איתה בנוח. אחרי הכול, היא תעבוד איתו בשיתוף פעולה על מנת לתת לו את הטיפול הרגשי והפיזי שהוא זקוק לו כדי להזדקן בבית בשמחה ובבריאות.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!