האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות או כל פגם אחר בשן. אחד הפתרונות לשיניים לבנות הוא הלבנת שיניים. חלק מהמקומות ימכרו לכם משחות שיניים מלבינות או חומרים אחרים להלבנת השן בעוד שהפתרון האמיתי נמצא בטיפול הלבנת שיניים.

 

מהי הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים הוא תהליך אשר הופך את השיניים ליותר בהירות. ניתן לבחור את רמת הבהירות בהתאם לדרגות המופיעות אצל רופא השיניים. חשוב לבחור בגוון מתאים כדי שהמראה לא ייראה מלאכותי אלא טבעי. הלבנת שיניים חייבת להתבצע רק על ידי רופא שיניים מוסמך. שימו לב, היום מכוני יופי, אנשים פרטיים ועוד מציעים לכם שירותי הלבנת שיניים אך ללא ניסיון והכשרה מתאימה אסור לפנות לאותם בעלי מקצוע. פנו אך ורק למרפאת שיניים מוסכמת אשר תוכל לבצע את המלאכה בצורה מקצועית.

 

ביצוע הליך הלבנת השיניים מתבצע במרפאה ובמהלך הטיפול מונח חומר הלבנה על שיני המטופל למשך כשעה. לאחר השעה יזרז המטפל את תהליך ההלבנה באמצעות מכשירים ייעודים כמי מנורת לד, אולטרה סגול, לייזר וכד'. במקרה בו מדובר על הלבנה של שן בודדת התהליך הוא מעט שונה ואל השן שנדרשת בהלבנה מחדירים חומר הלבנה.

 

הנזקים של הלבנת שיניים

האם יכול להיגרם נזק בריאותי כתוצאה מהלבנת שיניים? התשובה היא כן ולא. כל עוד אתם נמצאים במקום מקצועי אין שום סיבה לראות נזקים עקב הלבנת שיניים. כמעט ולא נמצאו מקרים עם תופעות לוואי לאחר הלבנת שיניים למעט גירוי קל בחניכיים. כמו כן, יש לשים לב לדגשים קריטיים כמו איסור על ביצוע הלבנת שיניים במהלך היריון. הטיפול הוא קוסמטי ואין חשש לפגיעה בשיניים, אך כאשר פונים למקום לא מקצועי או רוכשים משחות וטיפולי הלבנה ביתית אתם לא מבוטחים ושם נמצאים רוב הנזקים עקב הלבנת שיניים. כמו כן, הלבנת שיניים שלא במקום מקצועי היא הלבנת שיניים שאינה עונה על ההגדרה הרצויה לפי רפואת השיניים.

 

ישנן כמה סטיגמות לגבי הלבנה שיניים, אנחנו כאן כדי לדייק בעובדות:

  • לאחר הלבנה אסור לצרוך מאכלים ומשקאות כהים – הסטיגמה הזאת אינה נכונה. למעשה, רצוי לא לצרוך בכלל משקאות ממותקים ומאכלים עם צבע מלאכותי/טבעי. עם זאת, כמה ימים לאחר ההלבנה השיניים מתנהלות בדיוק כמו שהתנהלו לפני כן, באופן טבעי.
  • הלבנת שיניים מזיקה לשיניים – לא נכון. פעולת ההלבנה מבהירה את הפיגמנט הפנימי של השן, היא אינה פוגעת בשן עצמה אלא מבהירה את השיניים על ידי נגזרת של מי חמצן.
  • רגישות בשן – קיימת שמועה שלאחר ההלבנה יש רגישות בשן למאכלים קרים. יש אמת בדברים, אך אלו הם תסמינים מאוד נדירים שנמשכים לא יותר ממספר ימים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!