השתלות שיניים בהרדמה כללית: הליך בטוח ויעיל

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

אם אתם זקוקים להשתלות שיניים אך חוששים מההליך, ייתכן שתהיו מעוניינים ללמוד עוד על השתלות שיניים בהרדמה כללית. הליך השתלה מסוג זה הופך לפופולרי יותר ויותר בשל בטיחותו ויעילותו. בפוסט זה בבלוג, נדון ביתרונות של השתלת שיניים בהרדמה כללית וכיצד להתכונן לניתוח.

 

מהם שתלים דנטליים ולמה הם משמשים?

שתלים דנטליים הם סוג של שורש שן מלאכותי המונח לתוך עצם הלסת כדי לתמוך בתותבת שיניים, כגון כתר, גשר או תותבת. הם אופציה מצוינת עבור אלה שאיבדו שן אחת או יותר עקב פציעה, מחלה או עששת.

 

כיצד מכניסים שתלים דנטליים בהרדמה כללית?

שתלים דנטליים ממוקמים בניתוח בעצם הלסת בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה. ראשית, הרופא מבצע חתך בחניכיים כדי לחשוף את עצם הלסת. לאחר מכן, קודח חור קטן לתוך העצם כדי לפנות מקום לשתל. לאחר מכן מניחים את השתל לתוך החור ומוברגים למקומו. לבסוף, החניכיים נתפרים וניתן להם זמן להחלים. הניתוח כולו אורך בדרך כלל פחות משעה.

 

שתלים דנטליים הם בחירה פופולרית להחלפת שיניים מכיוון שהם חזקים ועמידים. הם גם נראים ומתפקדים כמו שיניים טבעיות. עם זאת, השתלות שיניים דורשות ניתוח, שעלול להיות יקר ולעיתים כואב. בנוסף, עשויים לחלוף מספר חודשים עד שהשתל ישתלב במלואו עם עצם הלסת. עם זאת, השתלות שיניים מציעות פתרון לכל החיים לשיניים חסרות.

 

מהם היתרונות של השתלת שיניים בהרדמה כללית?

השתלת שיניים היא דרך פופולרית ויעילה להחליף שיניים חסרות. בניגוד לשיניים תותבות או גשרים, המסתמכים על השיניים שמסביב לתמיכה, שתלים דנטליים מעוגנים ישירות לתוך עצם הלסת. זה מספק בסיס יציב יותר לשן החדשה, וגם עוזר לשמר את בריאות השיניים שמסביב. אחד היתרונות של השתלת שיניים בהרדמה מלאה הוא שזה יכול לעזור להפוך את ההליך לנוח יותר עבור המטופל. זה גם מאפשר לרופא השיניים לעבוד בצורה מהירה ויעילה יותר, ולעתים קרובות מביא לזמן הטיפול הכולל קצר יותר. בנוסף, הרדמה יכולה לעזור למזער דימום ונפיחות במהלך ההליך. כתוצאה מכך, חולים שבוחרים לבצע את השתלת השיניים שלהם בהרדמה כללית זוכים לרוב להחלמה מהירה ונוחה יותר.

 

כיצד להתכונן לניתוח שלך

אם אתה שוקל לבצע השתלות שיניים בהרדמה כללית, חשוב להתייעץ עם רופא השיניים או כירורג הפה שלך כדי לדון בסיכונים וביתרונות של ההליך. אתה צריך גם לעבור בדיקה גופנית ובדיקות מעבדה כדי לוודא שאתה בריא מספיק לניתוח. הקפד לספר לרופא שלך על כל תרופה שאתה נוטל, כמו גם על כל אלרגיות שיש לך. תצטרך גם לארגן שמישהו יסיע אותך הביתה לאחר הניתוח, מכיוון שההרדמה עלולה לגרום לך לתחושת ישנוניות. לאחר שהחלטת להמשיך בניתוח, רופא השיניים שלך ייתן לך הנחיות ספציפיות כיצד להתכונן אליו. אלה עשויים לכלול אכילת ארוחה קלה לפני ההליך והימנעות מעישון או שתיית אלכוהול לפחות 24 שעות לפני כן.

 

למה לצפות לאחר הניתוח

לאחר הניתוח, סביר להניח שתרגיש קצת כאב ונפיחות באזור סביב השתל שלך. רופא השיניים שלך ירשום תרופות נגד כאב כדי לעזור לך להתמודד עם אי הנוחות הזו. אתה צריך גם לצפות לחבלות ודימום. חשוב לקחת את זה בקלות בימים הראשונים לאחר הניתוח ולהימנע מפעילות מאומצת. כדאי גם להימנע משתייה מקשית, מכיוון שהדבר עלול להפעיל לחץ על השתל שלך ולגרום לו להשתחרר. ברוב המקרים, תוכל לחזור לעבודה ולחדש את הפעילות הרגילה תוך שבוע. ייתכן שיחלפו מספר חודשים עד שהשתל שלך ירפא לחלוטין וישתלב עם העצם שמסביב. לאחר השלמת תהליך זה, תוכל ליהנות מהשן החדשה שלך במשך שנים רבות

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!