השתלת שיניים – מה צריך לדעת לפני שמתחילים?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

בזכות טיפול השתלת שיניים כל אחד יכול להשיג את החיוך המושלם. אנשים שאיבדו את השיניים שלהם מסיבה כזאת או אחרת, יכולים לחייך ללא כל חשש. עם זאת עלולות לצוץ להן שאלות לאורך הדרך, בכל זאת מדובר על טיפול לא פשוט. מה אתם צריכים לדעת לפני שתתחילו את הטיפול? ריכזנו לכם את כל השאלות שיכולות לצוץ לכם בראש. כך תוכלו לעשות את הטיפול מבלי שתבצעו בחירות שלא מתאימות לכם. כמובן שאם יש לכם שאלות נוספות, מוטב לשאול את רופא השיניים טרם תחילת הטיפול.

 

כיצד מבצעים השתלת שיניים?

לא מדובר על פרוצדורה מאוד מורכבת, אך עם זאת היא מחייבת לפעול במקצועיות רבה. השתלים הדנטליים הם התחליף לשורשי השן, כאשר מבריגים אותם לעצם הלסת. לאחר שמבריגים את השתלים, יהיה ניתן לחבר אליהם את השיניים התותבות שיתקבעו לחלל הפה. מה שאומר שהשיניים התותבות הופכות להיות לשיניים קבועות כמו השיניים הרגילות. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו השיניים יזוזו או יביאו איתן תחושת אי נעימות מכל סיבה שהיא.

 

כמה אחוזי הצלחה יש להשתלות שיניים?

הנתונים יכולים להיות מעודדים מאוד, אנו מדברים על שיעורי הצלחה מאוד גבוהים. כל עוד תמצאו את הרופא הנכון לא אמורה להיות בעיה בהקשר הספציפי הזה. שיעורי ההצלחה של השתלות שיניים מגיעים עד ל-95 אחוזי הצלחה. במילים אחרות, בקרוב מאוד תוכלו להנות מהחיוך המושלם שחיכיתם לו הרבה זמן. אם עד כה נמנעתם מלחייך, בקרוב מאוד המציאות כולה הולכת להשתנות ללא היכר. תוכלו לחייך חיוך גדול עם שיניים שישמשו אתכם כמו שיניים רגילות בכל היבט שהוא.

 

מהי העלות של טיפול השתלת שיניים?

הבחירות השונות שתעשו לאורך הדרך אמורות להשפיע על המחיר של טיפול השתלת שיניים. לכל טיפול השתלת שיניים מחיר שונה, בין היתר על פי הסבסוד הקיים מהביטוחים השונים. ברוב המקרים עלות הטיפול אמורה לנוע בין 2500 ₪ עד 4500 ₪ עבור שתל בודד בהשתלה רגילה. עם זאת, ניתן גם לבצע השתלת שיניים בזאלית שבה המחירים עשויים להיות גבוהים יותר. תזכרו כי אין סיבה להתפשר על האיכות של השתלים בשביל לחסוך כסף. שתלים איכותיים אמורים להחזיק מעמד זמן רב בחלל הפה, ולספק לכם את מבוקשכם.

 

איפה כדאי לעבור טיפולי השתלות שיניים?

כל מרפאת שיניים תציע טיפול השתלת שיניים באיכות גבוהה על ידי מומחים בתחום. עם זאת יהיה עליכם לבחור מרפאה אחת שבה תעברו את הטיפול הזה, טיפול לא קל בכלל. את הטיפול מוטב לעבור אצל רופא מומחה, כזה שיציג לכם תיק עבודות מרשים. מבחינתכם תרצו לשים את האחריות בידיים של רופא שיניים מיומן שביצע השתלות רבות. ביכולתם לפנות לרופאים מומלצים להשתלת שיניים אשר יוכלו לתת לכם ייעוץ ראשוני לגבי ההשתלה. מעבר לכך יהיה עליכם לוודא כי אתם מרגישים בנוח במרפאה שבה אתם הולכים לעבור את הטיפול. אין תחליף להרגשה האישית שלכם שתשפיע על הטיפול כולו.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!