השתלת שיניים מחיר – כמה עולה השתלת שיניים?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

ישנם פרמטרים רבים שאתם צריכים לבדוק בעת ביצוע השתלת שיניים. אחד מהפרמטרים האלה יהיה המחיר שאותו ידרשו מכם לשלם. השאיפה שלכם תהיה כמובן לשלם את המחיר הזול ביותר על מנת שתוכלו לעמוד בהוצאות. לצערנו לא מעט אנשים מגיעים למצב שבו בגלל השתלת שיניים מחיר הם לא מסוגלים לבצע את הטיפול. באופן כללי טיפולי שיניים מגיעים לרוב עם תג מחיר גבוה, כזה שלא כולם יכולים לעמוד בו. אז כמה יעלה לכם לעבור ניתוח השתלת שיניים שיאפשר לכם לחזור לחייך כמו כבר?

 

מהו השתלת שיניים מחיר?

המחיר שאותו תשלמו על ניתוח השתלת שיניים משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כך שיכול מאוד להיות כי המחיר שאתם תשלמו יהיה שונה מהמחיר שאחרים ישלמו. אחרי שהרופא יבחן את המצב של השיניים הקיימות, הוא אמור להצליח לגבש הצעת מחיר שנכונה לכם. מחיר של שתל בודד אמור לנוע בין 700 ₪ עד 3000 ₪. מדובר על הבדלים משמעותיים מאוד כמו שאתם בוודאי שמים לב. כאשר מדובר על השתלת שיניים בכל חלל הפה המחיר מתחיל מ-30 אלף ₪ ויכול להגיע גם עד 60 או 70 אלף ₪.

 

במה תלוי המחיר של השתלת שיניים?

כמו ששמתם לב השתלת שיניים מחיר הוא לא אחיד, ומשתנה מאוד בין מטופלים שונים. אז מה באמת משפיע על המחיר שאותו אתם תצטרכו לשלם בשורה התחתונה? האמת היא שיש מספר פרמטרים שונים שמשפיעים ישירות על המחיר. ברגע שתכירו את הפרמטרים השונים יהיה לכם קל יותר לשלוט על המחיר הסופי.

  • הסוג של השתל הוא הפרמטר שמשפיע על המחיר בצורה הכי משמעותית. שתלים איכותיים עולים יותר, ולכן יהיה עליכם לשלם עליהם פי כמה. כמו שראיתם המחיר של שתל יכול להתחיל מ-700 ₪ עד 3000 ₪, הבדלים מטורפים.
  • לעיתים עוד לפני שמבצעים את ההשתלה ישנו צורך להתמודד עם בעיות נוספות. כל טיפול נוסף שאמור להתבצע לפני או במקביל להשתלה יביא להעלאת המחיר. כמובן שמשתלם לכם יותר לבצע את הטיפולים האלה במסגרת טיפול גדול.
  • המיומנות של רופא השיניים קובע גם היא מה יהיה השתלת שיניים מחיר. רופא שיניים מיומן יכול לדרוש יותר מכיוון שהוא יכול להבטיח תוצאות מעולות. אתם מבחינתכם תרצו להפקיד את האחריות בידיים הנכונות והמקצועיות ביותר.
  • המיקום הגיאוגרפי שבו תבצעו את הטיפול ישפיע על המחיר. בערים בפריפריה משלמים פחות על ניתוחי שיניים בהשוואה לערים במרכז. זה לא סוד כי ישנם מטופלים רבים שמעדיפים לנסוע לאזורים מרוחקים על מנת לעבור טיפולים שכאלה.
  • השתלת שיניים מחיר נקבע בהתאם למשך זמן הטיפול. טיפול השתלה שיתבצע ביום אחד יעלה יותר כאשר בוחנים אותו מול טיפול ממושך. אך יש כאלה שמעדיפים לשלם יותר בשביל לדעת כי הם מסיימים ביום אחד את כל הפרוצדורה.

אז מה היה לנו בכתבה:

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

טיפולי שיניים

כולנו יודעים כמה חשוב לשמור על חיוך בריא. אבל לא תמיד קל לשמור על היגיינת הפה שלך. צחצוח ושימוש בחוט דנטלי הם הדרכים הנפוצות ביותר

תזונה ובריאות השיניים

מאת פרופ' אולגה רז דיאטנית קלינית שיניים בריאות זו ברכה. מי מאיתנו לא יודע כמה טיפול בשיניים לא נעים וגם יקר. מספר דברים על מנת

טיפול שיניים ביום אחד

טיפולי שיניים יכולים מאוד להרתיע, במיוחד כאשר מדובר על השתלות שיניים. כיום יש אמצעים חדשניים אשר מאפשרים לנו להקל על כל התהליך הזה ולהפוך אותו

שיניים בריאות זה לא מיתוס

שיניים בריאות, לבנות ומושלמות היו מאז ומעולם סמל ומיתוס לדבר שקשה להשיגו, אך כולם רוצים לחייך כמו כוכבי וכוכבות הקולנוע והדוגמניות המפורסמות עם השיניים הצחורות

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!