טיפול שיניים ביום אחד

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

טיפולי שיניים יכולים מאוד להרתיע, במיוחד כאשר מדובר על השתלות שיניים. כיום יש אמצעים חדשניים אשר מאפשרים לנו להקל על כל התהליך הזה ולהפוך אותו להרבה יותר פשוט ומהיר. אחת השיטות המובילות והנפוצות היום בארץ ובעולם היא טיפול השתלות שיניים ביום אחד. אז איך בעצם עובד התהליך הזה? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפול שיניים ביום אחד.

 

מה זה אומר בדיוק?

טיפול שיניים ביום אחד הוא כמו שזה נשמע בדיוק, השתלות שיניים ביום אחד. כל מה שצריך הוא מפגש אחד בודד לפני הטיפול כדי לדעת מהו הטיפול הנדרש עבורכם. כמובן, כמו בכל טיפולי השיניים גם כאן אתם נדרשים להגיע עם צילומי שיניים לבקשת הרופא או לעשות את צילום השיניים במרפאה המטפלת. זמן ההחלמה של טיפול זה לוקח מספר ימים, אך הוא הרבה יותר נכון אם אתם רוצים לסיים את התהליך הזה באופן מהיר. בדרך כלל, טיפול רגיל של השתלות שיניים לוקח כמה חודשים, בכל פעם עושים שתלים חדשים ובודקים שהם עובדים כמו שצריך בחניכיים. השיטה של טיפול ביום אחד נועדה להעניק לנו את האפשרות הזאת במחיר הגון ופחות כאב.

 

האם זה מתאים לכל אחד?

חשוב להדגיש, טיפולי שיניים הם דבר מאוד מורכב ועדין. לכן, טיפולי שיניים לא יתאימו לכל אחד וחשוב לציין את זה. מרפאה מקצועית תדרוש מכם לעבור בדיקת כשירות או לפחות שאלון אשר מצהיר עליכם כעל אנשים שיכולים לעבור את הטיפול הזה. בתור התחלה, יהיה עליכם לבצע בדיקה הכוללת דיאגנוזה מקיפה, צילום CT של חלל הפה, רנטגן וסריקה של הלסתות. לאחר מכן, אתם תגיעו לפגישת התייעצות עם הרופא המטפל והוא יתאים עבורכם את הטיפול המתאים. ישנם אנשים שמבחינה בריאותית אינם כשירים לעבור את התהליך הזה בשל סיכונים שונים ולכן, תמיד חשוב לעשות את הבדיקות באופן נכון. רופא מוסמך יידע להעניק לכם טיפול אלטרנטיבי במקרה הצורך.

 

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו נשלם עבור טיפול שיניים ביום אחד יכול להשתנות בהתאם למורכבות העבודה. השתלות שיניים זה דבר יקר, כולם יודעים את זה. המחיר אותו נשלם עבור השתלת שיניים ביום אחד לרוב ינוע בין 35,000 ש"ח ועד כ-70,000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לגיל המטופל, המצב הנוכחי של השיניים, מורכבות העבודה והמרפאה המטפלת. אנחנו לא ממליצים לבחור מרפאה לפי המחיר אלא לפי המקצועיות. אם המרפאה גם זולה וגם מקצועית הרווחתם כפליים. תוכלו בקלות למצוא את המידע הנדרש אודות אותה מרפאה, הרופא המטפל, הכל נמצא היום באופן נגיש באינטרנט, מיותר לציין שיש לבדוק את הרישיון של הרופא המטפל.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!