יישור שיניים למבוגרים מחירים

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

אם חשבתם שפספסתם את הרכבת, נגזר עליכם לחיות עם שיניים עקומות ולא תוכלו עוד ליישר את השיניים – הגיע הזמן שתגלו שטיפול אורתודנטי ליישור שיניים אפשרי בכל גיל. כיום, בישראל של שנות האלפיים מבוגרים רבים עוברים טיפולי יישור שיניים בשיטת גשר המתכת הקלאסית וגם בשיטות חדישות שמאפשרות יישור שיניים למבוגרים ללא פגיעה אסתטית. רפואת השיניים המודרנית יודעת להציע יישור שיניים עם גשר שקוף נשלף כך שאיש לא יוכל לדעת שאתם עוברים כעת טיפול ליישור השיניים. המחירים של טיפולי יישור השיניים בגיל מבוגר דומים לאלו של בני הנוער, אך לא ניתן לקבל סבסוד של קופת חולים ולעתים נדרש טיפול ממושך יותר.

כמה יעלה לי ליישר שיניים בגיל 30?

מחירים של יישור שיניים בכל גיל נקבעים בהתאם למורכבות של המצב ושיטת הטיפול הנבחרת. טיפול יישור שיניים בשיטת גשר המתכת יהיה הזול ביותר. במקרים קלים ניתן יהיה לפתור את הבעיה עם גשר מתכת בתוך מספר חודשים בעלות של כ-6,000 שקלים. לרוב, הסכום הממוצע אותו תתבקשו לשלם בעבור הטיפול נע בין 12,000 שקלים ומגיע עד 24,000 שקלים. טיפול מורכב מאוד יעלה כ-30,000 שקלים. אם תרצו לעבור את הטיפול בשיטת הגשרים השקופים הנשלפים (שיטת אינויזליין) המחיר יהיה 24,000-30,000 שקלים.

חשוב להדגיש שמרפאות אורתודנטיות מציעות תכניות פריסת תשלומים נוחות. הצוות מוצא את הדרך לסייע לכל מטופל במציאת שיטת תשלום נוחה. אין סיבה שתוותרו על החלום לחיוך מושלם. טיפול יישור שיניים חיוני לבריאות השיניים, החניכיים והנפש. כל שעליכם לעשות זה לפנות אל מרפאה אמינה ומקצועית שקובעת לטיפולי יישור שיניים למבוגרים מחירים הוגנים.

איך קובעים את המחיר?

כאמור, יש לטיפולי יישור שיניים למבוגרים מחירים משתנים. ייתכן מצב בו שני חברים בני אותו גיל יקבלו באותה הקליניקה הצעת מחיר שונה לחלוטין. על מנת שתבינו מדוע זה קורה, נסביר שהמחירים נקבעים בהתאם למורכבות של המקרה ושיטת הטיפול. ליקויים חמורים בשתי הלסתות ידרשו טיפול ממושך ויקר יותר בהשוואה למצב של ליקוי קל רק באחת הלסתות. הטיפול בליקויים חמורים יהיה ממושך ומסובך יותר ובהתאם לכך נקבע מחיר הולם. משך הטיפול נקבע גם כן בהתאם למורכבות של הטיפול ואינו אחיד.

איזו שיטת יישור שיניים נחשבת הכי זולה?

שיקולים כלכליים משפיעים בצורה משמעותית על ההחלטה לעבור יישור שיניים בגיל מבוגר ועל בחירת שיטת הטיפול. יישור שיניים מחירי יישור שיניים בגיל מבוגרבשיטת גשר המתכת נחשב לזול ביותר אך הוא גם מהווה פגיעה אסתטית משמעותית. יהיה עליכם להרכיב את גשר המתכת במשך כל תקופת הטיפול. מטופלים שעוברים טיפול יישור שיניים בגיל 20 ומעלה מעדיפים לרוב שיטות טיפול חדישות ואסתטיות יותר. במידה והם בוחרים להרכיב גשר קבוע הם מחליפים את ריבועי המתכת בריבועים לבנים (חרסינה) או שקופים. שיטת הטיפול המועדפת על המטופלים המבוגרים היא שיטת אינויזליין החדשה שמציעה יישור שיניים בלתי נראה. שיטת אינויזליין היא היקרה ביותר כאשר הפער במחיר בין לבין שיטת גשר המתכת עשוי להגיע ל-10,000 שקלים.

מה ההבדל בין יישור שיניים למבוגרים לבין יישור שיניים לילדים?

מבוגרים שמגיעים אל הקליניקה ומבקשים לעבור יישור שיניים נמצאים בשלב בו הם כבר סיימו את תהליך הגדילה שלהם, כך שטכניקת הטיפול תהיה מעט שונה מזו של הילדים. יישור שיניים למבוגרים נוטה להיות מעט יותר ארוך בהשוואה לטיפול זהה שמתבצע אצל נער או ילד. הבדל נוסף בין מטופלים צעירים לבין מבוגרים הוא הנטייה של המבוגרים להעדיף שיטות טיפול אסתטיות. מטופלים מבוגרים יעדיפו לשלם יותר בעבור האפשרות ליישר את השיניים ללא פגיעה אסתטית.

עד איזה גיל אפשר לעבור טיפול יישור שיניים?

לרוב, נהוג לבצע טיפולי יישור שיניים למבוגרים עד גיל 45 אך אין מניעה לביצוע הטיפול בגיל מבוגר יותר. חשוב להקפיד לבצע את הטיפול במרפאה שמתמחה בתחום ומבצעת באופן קבוע טיפולים אורתודנטיים למבוגרים בכמה טכניקות. בעבור ילדים ההמלצה היא על התחלת הטיפול בגיל צעיר ככל האפשר. כאשר מתחילים את הטיפול בגיל צעיר (10-12) הטיפול יהיה לרוב מהיר יותר.

האם אכן קיים יישור שיניים בלתי נראה?

כאשר נקבעים לטיפולי יישור שיניים למבוגרים מחירים גבוהים, הסיבה לכך היא לרוב בחירה בשיטות טיפול אסתטיות וחדשות. המילה האחרונה בתחום שייכת לשיטת יישור שיניים שמתבססת על סדרת גשרים שקופים ובלתי נראים. הרופא מזמין בעבור כל מטופל סדרת גשרים שקופים בהתאמה אישית כאשר המטופל נדרש להרכיב כל גשר במשך כשבועיים. הגשרים השקופים מפעילים לחץ על השיניים ומזיזים אותם כך אל המקום הנכון. השימוש בחומר שקוף וחזק הופך את הגשרים לבלתי נראים ובהתאם, זוהי שיטת יישור השיניים שנחשבת לאסתטית ביותר והמועדפת על המבוגרים.

איזו שיטת יישור שיניים נחשבת לטובה ביותר?

לא ניתן לקבוע מראש איזו שיטת טיפול תהיה הטובה ביותר בעבורכם. האורתודנט ממליץ לכל מטופל על שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר לאחר ביצוע בדיקה והשלמת שיחת תיאום ציפיות. ברוב המקרים ניתן יהיה להגיע לתוצאות זהות בכמה שיטות כך שהמטופל רשאי לבחור בטכניקת הטיפול שמתאימה לו על בסיס שיקולים כלכליים ואסתטיים.

כמה זמן צריך להרכיב את הגשר?

משך הטיפול נקבע בהתאם לסוג של הליקוי ולחומרת המצב. הטיפול נמשך במקרים קלים כ-6 חודשים ובמקרים מורכבים 3 שנים ואף יותר. מטופלים שבחרו בשיטת יישור שיניים עם גשרים שקופים נשלפים מתבקשים להרכיב את הגשר במשך 20 שעות ביממה. במידה ולא יעשו זאת הם עלולים להאריך את תקופת הטיפול ולשבש את לוח הזמנים שקובע את מועד החלפת הגשרים. שיתוף פעולה מלא של המטופל חיוני להצלחת הטיפול ועמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. על המטופל להקפיד על היגיינה ולגלות אחריות אישית לבריאות של השיניים והחניכיים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

יישור שיניים למבוגרים ומחירים

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

טיפולי שיניים בטורקיה

הרבה ישראלים פוקדים מדי שנה את טורקיה לצורך השתלת שיער, אבל בתקופה האחרונה אנחנו שומעים שלא רק משתלם לעשות השתלת שיער בטורקיה, אלא גם טיפולי

מה חשוב כשעושים טיפולי מיגרנה?

מהי מיגרנה? מיגרנה היא הפרעה נוירולוגית הגורמת לכאבי ראש פועמים ועזים. זוהי אחת הסיבות השכיחות ביותר עבור אנשים לפנות לטיפול רפואי. מאמר זה מציע דיון

למה עישון פוגע בבריאות הפה?

הידעתם שעישון, בין יתר השפעותיו המזיקות עלול להשפיע לרעה על בריאות הפה שלכם? כל ילד יודע שאכילת מתוק עלולה להוביל לעששת וחורים בשיניים. במיוחד סובלים

לייזר בטיפולי שניים – מתי זה יעיל?

ענפי רפואה רבים החלו לאמץ בשנים האחרונות את קרן הלייזר; עיניים, כירורגיה, עור ואפילו שיניים! מהו הלייזר? מהם היתרונות שלו, המגבלות ולמי מתאים טיפול שיניים

מומחה למחלות חניכיים

כשכואבת לנו השן, נלך לרופא השיניים, אבל למי נלך כשהקביעה היא שהבעיה מקורה דווקא בחניכיים? פריודונט מומלץ בחיפה (או בכל מקום אחר) כמובן! הפריודונטיה היא

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!