יישור שיניים שקוף אינויזליין מחיר שאסור לפספס!!

 

יישור שיניים שקוף אינויזליין מחיר המראה החיצוני שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. הרושם הראשוני שמתקבל עלינו בכניסה לכל חדר מתבסס בראש ובראשונה על המראה. אין כל סיבה שנתפשר על פגיעה אסתטית במהלך טיפול יישור שיניים כאשר אפשר לבחור בטכניקות טיפול חדישות עם מתקני יישור בלתי נראים. יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין מתאים למבוגרים וצעירים (החל מגיל 12). הטיפול כולל סט גשרים שקופים בהתאמה אישית ואופציה לשליפה מהירה של מתקן היישור באופן עצמאי.

 

איך פועלת השיטה ומדוע היא כל כך מוצלחת?

הטיפול מתבסס על סדרת גשרי פלסטיק שקופים אותם הרופא המטפל מזמין בעבור המטופל מהמעבדה של חברת אינויזליין בחו"ל. הגשרים מותאמים למבנה של הלסת ומתוכננים נכון על מנת להפעיל לחץ מתון וממוקד על השיניים ולהזיז אותן אל המקום המבוקש. המטופל רשאי לשלוף ולהרכיב את הגשרים לפי צורך כאשר ההמלצה היא על הרכבת הגשרים למשך 22 שעות ביממה לפחות (גם במהלך השינה). כל גשר משמש את המטופל למשך 7-10 ימים כאשר לאחר מכן מוחלף הגשר הנוכחי בגשר הבא בסדרה.

כל אחד מהגשרים בסדרה מתוכנן להניע תזוזה ספציפית של הלסת או השיניים. הגשר הנוכחי מכין את הקרקע לקראת הגשר הבא. לא ניתן לשנות את סדר השימוש בגשרים או לעבור להשתמש בגשר הבא טרם הושלמה תקופת הטיפול בגשר הנוכחי. אם אחד הגשרים בסדרה אובד או נשבר – יש לפנות מיד אל הרופא המטפל. שימוש בגשר קודם בסדרה או בגשר הבא בסדרה לא יפתור את הבעיה. חשוב להרכיב את כל הגשרים בהתאם לתכנית הטיפול שנקבעה. כל סטייה מלוח הזמנים שנקבע מראש משבשת את הטיפול ודורשת הערכה מחודשת.

שיטת יישור שיניים אינויזליין זוכה להצלחה מסחררת בכל העולם בזכות התוצאות הטובות שהיא משיגה. ללא כל פגיעה אסתטית וללא מגבלות אכילה, אפשר ליישר את השיניים ולהשיג חיוך מושלם. הטיפול אינו פוגע בשיניים, אינו משאיר אחריו כתמים, אינו כרוך בכאב ואינו דורש הימנעות ממאכלים מסוימים או שינוי הרגלים.

 

האם שיטת אינויזליין אכן בלי נראית?

כאשר מסתכלים ממרחק קטן במראה אפשר יהיה להבחין בשוליים של הגשר. ממרחק של 25 סנטימטרים לא ניתן יהיה להבחין בגשר כלל.

 

 

כמה זמן צריך להרכיב את הגשרים?

יישור שיניים שקוף אינויזליין המחיר הכי טובמשך הטיפול נקבע בהתאם למצב של הלסת והשיניים. ככל שהטיפול יותר מורכב כך הוא יהיה ארוך יותר. יישור שיניים בשיטת אינויזליין נמשך מספר חודשים עד שנתיים. התמדה בהרכבת הגשרים בהתאם להנחיית הרופא תבטיח עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. הרופא בונה לכל מטופל תכנית טיפול על בסיס הדמיה תלת ממדית. בכדי להבטיח את התקדמות הטיפול בהתאם ליעדים שנקבעו מראש על המטופל להרכיב את הגשרים במשך 20 שעות לפחות בכל יממה. מתקן היישור מפעיל לחץ ממוקד על השיניים כך שניתן לבצע תיקונים נקודתיים במהרה.

 

כמה עולה יישור שיניים בשיטת אינויזליין?

יש לשיטת יישור שיניים שקוף אינויזליין מחיר גבוה בהשוואה לשיטות האחרות בגלל הערך המוסף שהיא מביאה עמה. לא קיימת עוד שיטת יישור שיניים שמאפשרת למטופל להסיר בעצמו את מתקן היישור לטובת צחצוח שיניים או אכילה. שיטת אינויזליין היא האסתטית ביותר, הנוחה ביותר והבריאה ביותר. הגשרים אינם פוצעים את החניכיים, אינם מכתימים את השיניים ואינם מגבילים את האפשרות לבצע טיפולי שיניים במהלך הטיפול. בכל צחצוח שיניים הגשרים נשלפים לטובת צחצוח יסודי של הפה וניקוי.

הטכנולוגיה של אינויזליין מתבססת על ייצור של מתקן יישור מותאם אישית לכל מטופל. בניגוד לשיטת הסמכים בה מתקן היישור אחיד בגודלו, שיטת אינויזליין מייצרת בעבור כל מטופל גשר שתואם את מידות הפה המדויקות. הייצור של הגשרים בהזמנה אישית דורש שימוש בטכנולוגיה חדישה שקיימת היום רק בחו"ל. המכשור מחייב ניסיון רב ומיומנות, בהתאם, העלות של הטיפול גבוהה יותר מזו של השיטות הישנות. החוויה של המטופל, הנוחות שלו ומשך הטיפול נקבעים על פי סוג הטכנולוגיה. נציין שאפשר להגיע לתוצאות טובות בכמה שיטות יישור שיניים, אך רק שיטת אינויזליין היא האסתטית והנוחה ביותר.

 

כיצד מחושבת העלות של הטיפול?

כמה עולה יישור שיניים שקוף אינויזליין

אם אתם חושבים שיש לשיטת יישור שיניים שקוף אינויזליין מחיר גבוה – לאחר שתבינו כיצד הטיפול מתומחר, תבינו שהמחיר משקף השקעה רבה, מתקן יישור שיניים שמוזמן בעבורכם בהתאמה אישית, נוחות, אסתטיקה ובעיקר, חיוך מושלם בשיטת טיפול חדשנית שאני מהווה כל פגיעה אסתטית. מטופלים שעוברים יישור שיניים בשיטת אינויזליין ממשיכים בחיי השגרה שלהם ללא הפרעה.

המחיר נקבע בהתאם לצרכים הרפואיים והאסתטיים של המטופל. ככל שהטיפול הנדרש יותר מורכב וארוך, כך גם המחיר. את הצעת המחיר תקבלו במהלך הפגישה הראשונית לאחר ביצוע בדיקה. הרופא מעריך בפגישה הראשונה את משך הטיפול ואת עלותו. המרפאה מציעה מגוון אפשרויות לתשלום נוח כך שנמצא פתרון בעבור כל מטופל שמבקש לעבור טיפול יישור שיניים.

האם כל אורתודנט רשאי לבצע את הטיפול?

כל אורתודנט שמבקש לבצע טיפולי יישור שיניים בשיטה חדישה מתבקש לעבור הסמכה מיוחדת. בכדי לבצע את הטיפול רופא שיניים משתתף בהדרכות והשתלמויות, הוא מתעדכן באופן קבוע בפיתוחים חדשים של חברת אינויזליין ובשיפורים.

 

איך שומרים על התוצאות?

הטיפול האורתודנטי מסתיים עם חיוך מושלם, אך אותם גורמים שגרמו בעבר לתזוזה של השיניים עדיין קיימים ועלולים לחזור ולגרום לבעיות. השיניים ועצמות הלסת זקוקות לזמן על מנת להסתגל למצב החדש. על כן, רופא השיניים מסיים כל טיפול יישור שיניים עם הרכבת פלטה אותה המטופל מסוגל להרכיב ולהסיר בעצמו. יש להרכיב את הפלטה בהתאם להנחיה של הרופא בכדי לשמר את התוצאות ולמנוע תזוזה מחדש של השיניים. חשוב להקפיד לנקות היטב את הפלטה לפחות פעמיים ביום. כדאי לצחצח את הפלטה עם מברשת שיניים ולשטוף אותה במים קרים.

 

צרו קשר ונחזור בהקדם!

השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

הסרת שיער בלייזר

לכל אדם יש שיער בחלקי גופו השונים. ישנם אנשים שיש להם שיער דק או שיער עבה, ישנם אנשים שיש להם שיער בהיר או שיער כהה,

אחות סיעודית פרטית לבני הגיל השלישי

  הנוחות והיתרונות של שכירת שירותי אחות סיעודית מספקת מערך טיפול לבני הגיל השלישי שיש להם צרכים רפואיים מיוחדים או מורכבים. אחיות פרטיות הן מטפלות

השתלת שיניים ביום אחד- בעד ונגד

בעיות בשיניים הן מצב רפואי מאוד לא נעים שיכול להוביל לבעיות גדולות הרבה יותר. השיניים הן מעבר לחלק אסתטי בפנים, הן אלה שמאפשרות לעיסה וכניסה

איך נוכל לשלוט בחרדה שלנו?

רובינו עשויים לחוש מדי פעם תחושת חרדה, מתח וסטרס. חרדה יכולה לתקוף אותנו באופן חד פעמי ולעיתים היא עשויה להפוך לכרונית ומאיימת. עבור זה נדרש

האם CBD יכול לסייע לטחורים ופיסורה?

טחורים ופיסורה הן שתי מחלות שונות אשר מופיעות באזור פי הטבעת. מכיוון שהמחלות הללו מופיעות באזור דומה, ישנה נטייה לבלבל בין טחורים לבין פיסורה. אך

התקשרו עכשיו