כמה עולה יישור שיניים

מחירים של טיפולי יישור שיניים נקבעים על פי מורכבות הטיפול ושיטת הטיפול. אם אתם מבקשים לדעת כמה עולה יישור שיניים במרפאה מסוימת, תתבקשו תחילה לציין באיזו שיטת טיפול אתם מעוניינים. הצעת מחיר סופית תתקבל רק לאחר שתגיעו אל הקליניקה ותעברו בדיקה. כיום, טיפולי יישור שיניים בשיטת גשר המתכת נחשבים לזולים ביותר. הטיפול היקר ביותר הוא יישור שיניים בשיטת הגשרים השקופים שמאפשרת טיפול מלא ללא פגיעה אסתטית.

איפה אפשר לקבל החזר על טיפול יישור שיניים?

הביטוח המשלים המורחב של קופות החולים מסבסד טיפולי יישור שיניים לילדים וצעירים עד גיל 18. הטיפול מתבצע במרפאות הסדר של קופת החולים ומרפאות ששייכות לקופת חולים. לאחר גיל 18 הביטוח המשלים אינו מכסה את הטיפול. ביטוחי שיניים פרטיים מכסים גם כן טיפולי יישור שיניים במתכונת של סבסוד במרפאות הסדר או קבלת החזר כספי בהתאם לתקרת הכיסוי שקבועה בפוליסה. לרוב, גם ביטוחי השיניים הפרטיים מכסים טיפולי יישור שיניים רק בעבור ילדים ובני נוער. אם יש לכם פוליסת ביטוח פרטית שמכסה טיפולי שיניים באחת מחברות הביטוח המובילות, ייתכן ותוכלו לקבל החזר (חלקי) גם בעבור יישור שיניים עם גשר מתכת וגם בעבור יישור שיניים שקוף.

כמה עולה ליישר שיניים היום?

בבואנו לברר כמה עולה יישור שיניים נרצה לשים דגש על טיפולים שמתבססים על חומרים איכותיים, מתבצעים במרפאות מובילות, משיגים תוצאות טובות ומהווים פגיעה מינימלית בשגרת החיים. האיכות של החומרים בהם המרפאה משתמש במהלך הטיפול משפיעה על התוצאות, הנוחות של המטופל ועל המחיר. אם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – אל תצפו למחיר הזול ביותר. כך למשל, טיפול יישור שיניים יהיה יקר יותר כאשר נעשה שימוש בחוטי מתכת יקרים עשויים טיטניום שנחשבים טובים יותר לבריאות. כמו כן, ניתן לבצע את הטיפול באמצעות קוביות שקופות שהופכות את החוויה לאסתטית יותר.

המחירים הגבוהים ביותר בענף יישור השיניים היום שייכים לטיפולים מורכבים שמתבצעים בשיטת הגשרים השקופים או הקשתיות השקופות. אלו שבוחרים בשיטת הטיפול החדישה ביותר והאסתטית ביותר משלמים מעט יותר. הטכנולוגיה החדשה מתבססת על הזמנת מתקן יישור בהתאמה אישית אותו מכינים על פי הדמיה ממוחשבת.

מדוע לא כדאי לבחור במחיר הזול ביותר?

מחירים של טיפולי יישור שיניים משקפים את העלויות של חומרי הגלם ורמת המקצועיות של הרופא. כאשר מוצע לכם טיפול יישור שיניים במחיר זול ממחיר השוק כדאי לוודא שהרופא אכן אורתודנט מוסמך ושנעשה שימוש בחומרים איכותיים. כדאי לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור לבסוף במחיר הוגן שמתבסס על חומרי גלם איכותיים, טיפול של רופא מומחה ושיטת יישור השיניים שמתאימה לכם.

מה חשוב לבדוק לפני שמקבלים את ההצעה של קופת חולים?

קופות החולים מאפשרות סבסוד של טיפולי יישור שיניים בהתאם לתנאים של פוליסת הביטוח המשלים. משמעות הדבר היא שעליכם יישור שיניים למבוגרים ומחיריםלבחור את המרפאה מתוך רשימת מרפאות סגורה שקופת החולים קבעה בעבורכם. בנוסף, אתם תתבקשו לשלם השתתפות עצמית בעבור הטיפול להוסיף כסף בעבור טיפולים משלימים אותם קופת החולים אינה מכסה. ישנם מקרים בהם ההשתתפות העצמית שהמטופל מתבקש לשלם גבוהה יותר ממחיר של טיפול יישור שיניים במרפאה פרטית. לפני שאתם ממהרים לבחור בטיפול המסובסד דרך הביטוח  המשלים בקופת חולים, כדאי לבצע השוואת מחירים ולוודא שזה אכן משתלם.

נציין גם שבחלק מהמקרים מרפאות השיניים שמקבלות מטופלים דרך הביטוח המשלים של קופת חולים מציעות רק תורים רחוקים מאוד. ישנם מקרים בהם המטופל נדרש להמתין כחצי שנה רק בשביל לעבור בדיקת רופא מומחה. מרפאות פרטיות מציעות לרוב שירות טוב יותר, אדיב ומהיר. לפני שאתם  מקבלים החלטה לכאן או לכאן כדאי לבדוק היטב כמה עולה יישור שיניים במרפאה פרטית טובה לעומת ההצעה של קופת חולים.

כמה עולה יישור שיניים בכל אחת מהשיטות?

תחילה נציין שהמחירים הבאים מייצגים את תעריפי השוק הממוצעים. את הצעת המחיר שלכם תקבלו רק לאחר בדיקה של רופא מומחה. יישור שיניים עם סמכים עשויים מתכת בשתי הלסתות למבוגרים או ילדים יעלה 6,000 עד 11,000 שקלים. מחיר ללסת אחת יהיה 4,000 עד 6,000 שקלים. טיפול סמכים ננעלים יעלה ליישור של 2 לסתות 7,000 עד 12,000 שקלים. בעבור לסת אחת תשלמו 5,000 עד 7,000 שקלים. יישור שיניים עם סמכים שקופים בשתי לסתות יעלה 8,000 עד 13,000 שקלים. בעבור לסת אחת המחיר יהיה 6,000 עד 8,000 שקלים.

יישור שיניים בשיטת אינויזליין עם גשרים שקופים יעלה בשתי לסתות 18,000 עד 30,000 שקלים. טיפול מהיר ומצומצם בשיטת אינויזליין יעלה 10,000 עד 14,000 שקלים. טיפול אורתודנטי בכל אחת מהשיטות דורש תחילה ביצוע סט צילומים אורתודנטיים במחיר של 350 עד 700 שקלים.

כמה עולה יישור שיניים למבוגרים?

לרוב, לא יהיו הבדלים בין טיפול אורתודנטי שמיועד למבוגרים לבין טיפול שנועד לילדים. אך טיפולי יישור שיניים למבוגרים יהיו בסופו של דבר יקרים יותר בגלל המורכבות של המצב ההתחלתי. מטופלים צעירים מגיבים מהר יותר לטיפול בגלל שמבנה הלסת שלהם גמיש יותר. ברוב המקרים יישור שיניים בגיל מבוגר יהיה ממושך יותר כך שנדרשות יותר פגישות במרפאה. המטופלים המבוגרים מעדיפים לרוב לבחור בשיטות טיפול אסתטיות, חדישות ויקרות. מעטים המקרים בהם מבוגרים מבצעים יישור שיניים בשיטת גשר המתכת.

איזו שיטת טיפול הכי טובה?

את ההמלצה על שיטות הטיפול שמתאימות לגם תוכלו לקבל רק לאחר בדיקת שיניים ואבחון של מצב החניכיים והלסת. הרופא יוכל לקבוע איזו שיטה תשיג בעבורכם את התוצאות הטובות ביותר בהתאם לממצאי הבדיקה. צרו קשר עוד היום עם מרפאה שמתמחה באורתודנטיה ומציעה יישור שיניים בכמה שיטות. אף פעם לא מאוחר בשביל ליישר את השיניים, להיראות טוב יותר ולהרגיש הרבה יותר טוב.

 

צרו קשר ונחזור בהקדם!

השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

הסרת שיער בלייזר

לכל אדם יש שיער בחלקי גופו השונים. ישנם אנשים שיש להם שיער דק או שיער עבה, ישנם אנשים שיש להם שיער בהיר או שיער כהה,

אחות סיעודית פרטית לבני הגיל השלישי

  הנוחות והיתרונות של שכירת שירותי אחות סיעודית מספקת מערך טיפול לבני הגיל השלישי שיש להם צרכים רפואיים מיוחדים או מורכבים. אחיות פרטיות הן מטפלות

השתלת שיניים ביום אחד- בעד ונגד

בעיות בשיניים הן מצב רפואי מאוד לא נעים שיכול להוביל לבעיות גדולות הרבה יותר. השיניים הן מעבר לחלק אסתטי בפנים, הן אלה שמאפשרות לעיסה וכניסה

איך נוכל לשלוט בחרדה שלנו?

רובינו עשויים לחוש מדי פעם תחושת חרדה, מתח וסטרס. חרדה יכולה לתקוף אותנו באופן חד פעמי ולעיתים היא עשויה להפוך לכרונית ומאיימת. עבור זה נדרש

האם CBD יכול לסייע לטחורים ופיסורה?

טחורים ופיסורה הן שתי מחלות שונות אשר מופיעות באזור פי הטבעת. מכיוון שהמחלות הללו מופיעות באזור דומה, ישנה נטייה לבלבל בין טחורים לבין פיסורה. אך

התקשרו עכשיו