כמה עולה יישור שיניים

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

מחירים של טיפולי יישור שיניים נקבעים על פי מורכבות הטיפול ושיטת הטיפול. אם אתם מבקשים לדעת כמה עולה יישור שיניים במרפאה מסוימת, תתבקשו תחילה לציין באיזו שיטת טיפול אתם מעוניינים. הצעת מחיר סופית תתקבל רק לאחר שתגיעו אל הקליניקה ותעברו בדיקה. כיום, טיפולי יישור שיניים בשיטת גשר המתכת נחשבים לזולים ביותר. הטיפול היקר ביותר הוא יישור שיניים בשיטת הגשרים השקופים שמאפשרת טיפול מלא ללא פגיעה אסתטית.

איפה אפשר לקבל החזר על טיפול יישור שיניים?

הביטוח המשלים המורחב של קופות החולים מסבסד טיפולי יישור שיניים לילדים וצעירים עד גיל 18. הטיפול מתבצע במרפאות הסדר של קופת החולים ומרפאות ששייכות לקופת חולים. לאחר גיל 18 הביטוח המשלים אינו מכסה את הטיפול. ביטוחי שיניים פרטיים מכסים גם כן טיפולי יישור שיניים במתכונת של סבסוד במרפאות הסדר או קבלת החזר כספי בהתאם לתקרת הכיסוי שקבועה בפוליסה. לרוב, גם ביטוחי השיניים הפרטיים מכסים טיפולי יישור שיניים רק בעבור ילדים ובני נוער. אם יש לכם פוליסת ביטוח פרטית שמכסה טיפולי שיניים באחת מחברות הביטוח המובילות, ייתכן ותוכלו לקבל החזר (חלקי) גם בעבור יישור שיניים עם גשר מתכת וגם בעבור יישור שיניים שקוף.

כמה עולה ליישר שיניים היום?

בבואנו לברר כמה עולה יישור שיניים נרצה לשים דגש על טיפולים שמתבססים על חומרים איכותיים, מתבצעים במרפאות מובילות, משיגים תוצאות טובות ומהווים פגיעה מינימלית בשגרת החיים. האיכות של החומרים בהם המרפאה משתמש במהלך הטיפול משפיעה על התוצאות, הנוחות של המטופל ועל המחיר. אם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – אל תצפו למחיר הזול ביותר. כך למשל, טיפול יישור שיניים יהיה יקר יותר כאשר נעשה שימוש בחוטי מתכת יקרים עשויים טיטניום שנחשבים טובים יותר לבריאות. כמו כן, ניתן לבצע את הטיפול באמצעות קוביות שקופות שהופכות את החוויה לאסתטית יותר.

המחירים הגבוהים ביותר בענף יישור השיניים היום שייכים לטיפולים מורכבים שמתבצעים בשיטת הגשרים השקופים או הקשתיות השקופות. אלו שבוחרים בשיטת הטיפול החדישה ביותר והאסתטית ביותר משלמים מעט יותר. הטכנולוגיה החדשה מתבססת על הזמנת מתקן יישור בהתאמה אישית אותו מכינים על פי הדמיה ממוחשבת.

מדוע לא כדאי לבחור במחיר הזול ביותר?

מחירים של טיפולי יישור שיניים משקפים את העלויות של חומרי הגלם ורמת המקצועיות של הרופא. כאשר מוצע לכם טיפול יישור שיניים במחיר זול ממחיר השוק כדאי לוודא שהרופא אכן אורתודנט מוסמך ושנעשה שימוש בחומרים איכותיים. כדאי לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור לבסוף במחיר הוגן שמתבסס על חומרי גלם איכותיים, טיפול של רופא מומחה ושיטת יישור השיניים שמתאימה לכם.

מה חשוב לבדוק לפני שמקבלים את ההצעה של קופת חולים?

קופות החולים מאפשרות סבסוד של טיפולי יישור שיניים בהתאם לתנאים של פוליסת הביטוח המשלים. משמעות הדבר היא שעליכם יישור שיניים למבוגרים ומחיריםלבחור את המרפאה מתוך רשימת מרפאות סגורה שקופת החולים קבעה בעבורכם. בנוסף, אתם תתבקשו לשלם השתתפות עצמית בעבור הטיפול להוסיף כסף בעבור טיפולים משלימים אותם קופת החולים אינה מכסה. ישנם מקרים בהם ההשתתפות העצמית שהמטופל מתבקש לשלם גבוהה יותר ממחיר של טיפול יישור שיניים במרפאה פרטית. לפני שאתם ממהרים לבחור בטיפול המסובסד דרך הביטוח  המשלים בקופת חולים, כדאי לבצע השוואת מחירים ולוודא שזה אכן משתלם.

נציין גם שבחלק מהמקרים מרפאות השיניים שמקבלות מטופלים דרך הביטוח המשלים של קופת חולים מציעות רק תורים רחוקים מאוד. ישנם מקרים בהם המטופל נדרש להמתין כחצי שנה רק בשביל לעבור בדיקת רופא מומחה. מרפאות פרטיות מציעות לרוב שירות טוב יותר, אדיב ומהיר. לפני שאתם  מקבלים החלטה לכאן או לכאן כדאי לבדוק היטב כמה עולה יישור שיניים במרפאה פרטית טובה לעומת ההצעה של קופת חולים.

כמה עולה יישור שיניים בכל אחת מהשיטות?

תחילה נציין שהמחירים הבאים מייצגים את תעריפי השוק הממוצעים. את הצעת המחיר שלכם תקבלו רק לאחר בדיקה של רופא מומחה. יישור שיניים עם סמכים עשויים מתכת בשתי הלסתות למבוגרים או ילדים יעלה 6,000 עד 11,000 שקלים. מחיר ללסת אחת יהיה 4,000 עד 6,000 שקלים. טיפול סמכים ננעלים יעלה ליישור של 2 לסתות 7,000 עד 12,000 שקלים. בעבור לסת אחת תשלמו 5,000 עד 7,000 שקלים. יישור שיניים עם סמכים שקופים בשתי לסתות יעלה 8,000 עד 13,000 שקלים. בעבור לסת אחת המחיר יהיה 6,000 עד 8,000 שקלים.

יישור שיניים בשיטת אינויזליין עם גשרים שקופים יעלה בשתי לסתות 18,000 עד 30,000 שקלים. טיפול מהיר ומצומצם בשיטת אינויזליין יעלה 10,000 עד 14,000 שקלים. טיפול אורתודנטי בכל אחת מהשיטות דורש תחילה ביצוע סט צילומים אורתודנטיים במחיר של 350 עד 700 שקלים.

כמה עולה יישור שיניים למבוגרים?

לרוב, לא יהיו הבדלים בין טיפול אורתודנטי שמיועד למבוגרים לבין טיפול שנועד לילדים. אך טיפולי יישור שיניים למבוגרים יהיו בסופו של דבר יקרים יותר בגלל המורכבות של המצב ההתחלתי. מטופלים צעירים מגיבים מהר יותר לטיפול בגלל שמבנה הלסת שלהם גמיש יותר. ברוב המקרים יישור שיניים בגיל מבוגר יהיה ממושך יותר כך שנדרשות יותר פגישות במרפאה. המטופלים המבוגרים מעדיפים לרוב לבחור בשיטות טיפול אסתטיות, חדישות ויקרות. מעטים המקרים בהם מבוגרים מבצעים יישור שיניים בשיטת גשר המתכת.

איזו שיטת טיפול הכי טובה?

את ההמלצה על שיטות הטיפול שמתאימות לגם תוכלו לקבל רק לאחר בדיקת שיניים ואבחון של מצב החניכיים והלסת. הרופא יוכל לקבוע איזו שיטה תשיג בעבורכם את התוצאות הטובות ביותר בהתאם לממצאי הבדיקה. צרו קשר עוד היום עם מרפאה שמתמחה באורתודנטיה ומציעה יישור שיניים בכמה שיטות. אף פעם לא מאוחר בשביל ליישר את השיניים, להיראות טוב יותר ולהרגיש הרבה יותר טוב.

יישור שיניים הוא הליך שמתבצע מסיבות רפואיות ואסתטיות. בעבר נהוג היה לבצע טיפולי יישור שיניים (טיפול אורתודנטי) רק בגיל העשרה, כיום כבר מתבצעים בהצלחה רבה טיפולים גם במבוגרים. ההליך דורש חצי שנה עד שנתיים של טיפול בהן המטופל נדרש להרכיב מתקן יישור שיניים במשך רוב שעות היממה. העלות של הטיפול מתחילה מ-8,000 שקלים ועלולה להגיע עד 30,000 שקלים. המחיר נקבע בהתאם למורכבות המצב ושיטת הטיפול שנבחרה. ניתן לבצע יישור שיניים בשיטת גשר המתכת הישנה והמוכרת או בשיטות חדישות ואסתטיות יותר שמתבססות על מתקני יישור שקופים בלתי נראים.

מי קובע את המחיר?

כאשר אנו שואלים כמה עולה גשר בשיניים עלינו לציין תחילה באיזו שיטה נרצה ליישר את השיניים. יישור שיניים באמצעות סמכים עשויים מתכת נחשב לזול ביותר. כאשר הסמכים עשויים חרסינה או שקופים הטיפול יהיה מעט יותר יקר. יישור שיניים בשיטת הגשרים השקופים מחירים ליישור שיניים (שיטת אינויזליין החדשה) נחשב לאסתטי ביותר וגם ליקר ביותר. מרפאות השיניים קובעות את מחיר הטיפול על פי מורכבותו וצורך בטיפולי הכנה כמו הארכת כותרת או עקירות.

כמה עולה יישור שיניים?

טיפול יישור שיניים במרפאה פרטית אצל אורתודנט מומחה הוא לא עניין זול, אך גם לא מאוד יקר. כאשר בוחנים את ההשפעות החיוביות של הטיפול לעתיד ואת המשמעות האסתטית והרפואית של וויתור על הטיפול, מגלים שמדובר בהשקעה נבונה לטווח הארוך. לרוב, גשר בשיניים (הטיפול כולו) יעלה לכם בין 12,000 שקלים ל-15,000 שקלים. טיפול במרפאות הטובות ביותר בשיטות החדישות והאסתטיות ביותר יהיה יקר יותר ויגיע בממוצע ל-25,000 שקלים.

מתי קופת חולים מממנת גשר בשיניים?

הביטוח המשלים בקופת חולים מסבסד את הטיפול בעבור ילדים ונוער (עד גיל 18). נכון להיום, הטיפול אינו מסובסד בעבור מבוגרים וניתן בשיטת הסמכים בלבד. הסכום אותו קופת חולים תסכים לסבסד נקבע בהתאם למסלול של הביטוח המשלים שיש לילד ועל פי מורכבות הטיפול. ברוב קופות החולים המחיר אותו תתבקשו לשלם לאחר הסבסוד יהיה 4,000-7,500 שקלים בעבור טיפול בלסת אחת, ו-4,500 עד 10,000 שקלים בעבור יישור שיניים בשתי לסתות. נדגיש שוב שקבלת הסבסוד מתאפשרת רק במרפאות השיניים של קופת החולים או במרפאות שיש לקופת החולים הסדר עמן. אין אפשרות לקבל את הסבסוד בכל המרפאות וגם לא בכל השיטות.

מדוע גשר בשיניים כל כך יקר?

הדעה הרווחת בציבור היא שטיפולי יישור שיניים הם עסק יקר, אך כאשר נבחן כמה עולה גשר בשיניים תוך התייחסות למורכבות של הטיפול ולמספר הביקורים במרפאה – נגלה שהטיפול אינו יקר כלל. מרפאות השיניים מציעות פריסת תשלומים נוחה שמסייעת במימון הטיפול. יישור שיניים הוא הליך מורכב שדורש מעורבות צמודה של רופא מומחה, המטופל צפוי לבקר בקליניקה אחת למספר חודשים במשך כ-4 שנים. נציין שהמחירים בישראל נחשבים לזולים בהשוואה למחירים של טיפולי יישור שיניים באירופה ובעולם. אך במדינות אירופה המדינה מממנת את הטיפול כמעט במלואו.

מתי כדאי לפנות אל אורתודנט ולהתחיל בטיפול?

המועד המומלץ להתחלת הטיפול משתנה ממטופל למטופל. ישנם מקרים בהם אפשר יהיה להתחיל בטיפול לפני גיל 10 ובמקרים אחרים הרופא ימליץ על התחלת טיפול סביב גיל 12. רוב המטופלים הצעירים מתקינים את הגשר בגיל 12 לאחר נשירת שיני החלב. טיפולי יישור שיניים מתבצעים בגילאים צעירים (כאשר יש בפה עדיין שיני חלב) רק כאשר האורתודנט מאבחן בעיה בצמיחת הלסתות או השיניים. טיפול יישור שיניים שמתחיל בגיל 7-8 אינו מסתיים לרוב בתוך שנתיים אלא נמשך כ-4 שנים.

מבוגרים שפספסו את הרכבת ולא בצעו טיפול יישור בגיל העשרה מוזמנים לעבור את הטיפול בגיל 20, גיל 30 וגם גיל 40. יישור שיניים בגיל מבוגר מתבצע מסיבות אסתטיות ורפואיות. כיום כאשר ניתן לבצע יישור שיניים עם גשר שקוף נשלף הטיפול מתבצע ללא פגיעה אסתטית.

האם ייתכן מצב בו השיניים יתיישרו בעצמן?

לקראת שנות העשרים מתרחש תהליך טבעי של הצטופפות שיניים עם דגש על הלסת התחתונה. במקרים בהם הבעיה היא שיניים עקומות בעקבות צפיפות של שיניים הסיכויים שהבעיה תיפתר ללא טיפול קלושים. במקרים בהם יישור שיניים נדרש בעקבות שיניים בולטות הסיכויים שהבעיה תיפתר מעצמה קלושים גם כן. תמיד כדאי לפנות אל אורתודנט לייעוץ ולא לקוות שהבעיה תסתדר מעצמה.

כיצד מיישרים שיניים עם גשר?

טיפול יישור שיניים עם "גשר" הוא למעשה טיפול עם סמכים אורתודנטיים עשויים מתכת או חרסינה. הגשר המתכתי הוא שיטת יישור השיניים הקלאסית שכולנו מכירים ורבים נרתעים ממנה. הסמכים מודבקים על השיניים כאשר חוט מתכת מחבר ביניהם, מותח אותם ומפעיל לחץ מתון לתזוזת השיניים למקום המבוקש. גשר סמכים אורתודנטי מיועד ליישור שיניים, תיקון יחסי לסתות ומתן מענה למפגעים אסתטיים וליקויים בלעיסה, אכילה ודיבור.

כיום בשנות האלפיים שיטת יישור שיניים עם סמכי מתכת נחשבת לקלאסית ויעילה אך גם מעט מיושנת. מטופלים צעירים ומבוגרים מחליפים את גשר המתכת במתקני יישור שיניים שקופים שניתנים לשליפה עצמית. הטכנולוגיה החדשה בענף האורתודנטיה מצליחה להפוך את יישור השיניים לחוויה נעימה יותר מבחינה פיזית ונפשית.

מה חשוב לדעת על גשר בשיניים בגיל מבוגר?

יישור שיניים שמתבצע לאחר גיל ההתבגרות עלול להיות ממושך יותר בהשוואה לטיפול דומה שמתבצע בגיל העשרה. בגיל מבוגר עצמות הפנים כבר סיימו את התפתחותן כך שייתכן ויהיה צורך גם בגשר חיצוני וגם בסמכים. התוצאות אותן ניתן להשיג בגיל מבוגר זהות לאלו שניתן להשיג בגיל צעיר. אם תמיד חלמתם על שיניים מושלמות – אל תוותרו על החלום. רפואת השיניים המודרנית מסוגלת להעניק גם לכם חיוך לבן, ישר, בריא ובוהק. בקרוב מאוד גם אתם תתחילו לחייך בביטחון.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

יישור שיניים ומחירים

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!