לייזר בטיפולי שניים – מתי זה יעיל?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

ענפי רפואה רבים החלו לאמץ בשנים האחרונות את קרן הלייזר; עיניים, כירורגיה, עור ואפילו שיניים! מהו הלייזר? מהם היתרונות שלו, המגבלות ולמי מתאים טיפול שיניים שכזה? איך מוצאים מרפאת שיניים במודיעין חיפה ובכלל בשאר חלקי הארץ, שעושה שימוש בשיטה הזו? על כל אלו, במאמר שלפניכם!

 

מרפאת שיניים במודיעין – כל מה שצריך לדעת על טיפולי שיניים בלייזר

לפני שנדבר על מציאת מרפאת שיניים במודיעין כדאי להרחיב על הלייזר עצמו. באופן עקרוני, מדובר על מכשיר ממנו יוצאת קרן אור קוהרנטית, מונוכרומטית ובצבע אחיד. כשקרן הלייזר מרוכזת, היא מדויקת מאוד ועם עוצמות האנרגיה הגבוהות שלה ניתן להיעזר בה כדי לחתוך או לאחות רקמות, לעצור דימומים ועוד.

ברפואת השיניים עושים שימוש במכשירי לייזר הנבדלים זה מזה באורכי הגלים, בתוויות ועוד. כדי לעשות סדר, ישנם שני סוגים עיקריים של לייזר – לייזרים המיועדים לרקמה קשה כדוגמת עצמות ושיניים, ולייזרים לרקמות רכות כגון חניכיים ורקמות פה אחרות שאינן שיניים. המכשיר השימושי ביותר ברפואת השיניים כיום הוא הלייזר לרקמות רכות, המיועד למגוון שימושים:

 

 • חשיפת שיני בינה שלא בקעו או לא בקעו במלואן.
 • מזעור אי נוחות הכרוכה בהרפס.
 • ביופסיות והסרת גידולים קטנים.
 • טיפול ברקמת חניכיים לצורך יצירת כתרים, גשרים ופתרונות שיקומיים.
 • הסרת חיבורי שרירים (Frenum) המפריעים לתנועת הלשון או יוצרים רווחים בין שיניים.
 • ישנם מקרים בהם גודלת רקמת חניכיים בשל נטילת תרופות מסוימות, הלייזר מסייע להסרתה.
 • הסרת רקמת חניכיים מודלקת וטיפול בכיסים ובמחלות חניכיים.
 • טיפול בזיהומי תעלות שורש.
 • האצת תהליכי הלבנה.
 • עיצוב מחדש או הסרה לחלוטין של רקמת חניכיים.

 

ומה לגבי היתרונות בשימוש בלייזר בטיפולי שיניים? ובכן, ישנם כמה יתרונות בולטים:

 • בעזרת לייזר, ניתן לטפל ברקמות הרכות ללא צורך בתפרים!
 • הנזק לרקמות סמוכות לרקמה המטופלת הוא מינימלי בשל העובדה שקרן הלייזר מדויקת כל כך.
 • הפצעים מתרפאים הרבה יותר מהר והרקמות מתחדשות במהירות לאחר הטיפול באמצעות לייזר.
 • הלייזר מאופיין באנרגיה גבוהה, מה שתורם לתהליך הסטרליזציה באזור המטופל. המשמעות היא שכשמטפלים באמצעות לייזר, מפחיתים את הסיכוי להיווצרות זיהומים לאחר הטיפול.
 • לקרן הלייזר כאמור ישנה יכולת לסגור כלי דם ולהגביר קרישיות, כך שישנו הרבה פחות סיכוי לדימומים מאשר בשימוש בסכין מנתחים למשל.

 

אוקיי, השתכנעתי! איך מוצאים את המרפאה המתקדמת הזו?

קל ופשוט! זה ממש לא משנה אם מדובר על מרפאת שיניים במודיעין או בכל מקום אחר, יש להשקיע בסקר שוק ומחקר אודות המרפאה שהעלו החיפושים שלכם – לבחון את ההמלצות של אחרים, ואף להגיע בעצמכם למרפאה בכדי להכיר את הצוות, להתייעץ עם הרופא פנים אל פנים ולהתרשם ממנו. רק כך תוודאו שאתם עושים בחירה נכונה ומדויקת עבורכם.

 

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!