למינייט לשיניים – מדריך מפורט עם תשובות לכל השאלות

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

 

למינייט לשינייםחיוך עם שיניים לבנות ומושלמות יהפוך אתכם הרבה יותר מושכים ואסתטיים. אם אבן השן שלכם כבר לא לבנה או שהשיניים אינן ישרות ואחידות – יש מה לעשות! אין סיבה שתמשיכו להימנע מחיוכים בציבור ובתמונות כאשר אפשר לטפל בבעיה. ציפוי למינייט לשיניים פותר בעיות של שיניים לא אסתטיות או לא אחידות. אנו נסביר כאן אלו בעיות אפשר לפתור עם ציפוי למינייט, מתי אפשר להתקין אותו ומהם היתרונות והחסרונות של הטיפול.

 

מתי אפשר וכדאי להתקין למינייט לשיניים?

פגמים בשיניים גורמים לחיוך שלנו להיות הרבה פחות אטרקטיבי. כיום, רפואת השיניים המודרנית יודעת לתת מענה מהיר ומדויק למצבים של שיניים לא ישרות, שיניים שבורות, שיניים צהובות או שחורות, כתמים בשיניים, שיניים רחוקות או קרובות מדי ועוד. את רוב הפגמים בשיניים אפשר לתקן באמצעות טיפול דנטלי ממוקד. לרוב, בתוך 1-3 טיפולים במרפאה המצב משתפר פלאים.

ציפוי למינייט לשיניים הוא שכבה דקיקה אותה מתקינים על השיניים הקיימות למטרת תיקון פגמים קלים. טיפול למינייט לשיניים מיועד לתיקון של שברים קטנים, סדקים, מרווחים זעירים, נטייה קלה בזווית, צבע לא אחיד. הציפוי מעניק מראה מושלם של חיוך לבן ובוהק. הציפוי מומלץ גם במקרים בהם נזקי עששת פגעו קשות בשיניים והותירו אותן מוכתמות ופגומות. שיניים שכבר הותקן עליהן ציפוי אינן מוכתמות שוב בקלות או נסדקות. המראה הלבן נשמר לאורך שנים כל עוד מקפידים על היגיינת פה, צחצוח שיניים לאחר שתיית משקאות בעלי צבע כהה והימנעות מעישון.

 

מהו ציפוי למינייט?

את ציפוי הלמינייט מרכיבים מחיבור של כמה שכבות יחד. החומר בו עושים שימוש הוא תרכובת מתקדמת שמכילה חומרים קרמיים וחומרים פולימרים. התוצאה הסופית היא ציפוי עמיד וחזק שמעניק מראה לבן ובריא. הציפוי עוטף את השן מכל הכיוונים והופך לחלק בלתי נפרד ממנה. לפני שמתקינים את הציפוי נהוג לשייף מעט את השן בכדי למנוע מראה של שיניים בולטות. ההליך מתקן פגמים קלים ומשפר בצורה משמעותית את המראה של השיניים והחיוך כולו. ההליך נחשב לפשוט, לא דורש כל הרדמה ואינו יקר.

 

 

יתרונות וחסרונות של ציפוי למינייט

היתרון העיקרי של השיטה הוא האפשרות להתקין את הציפוי על שיניים טבעיות ועל גבי כתרים וגשרים. כך למעשה הציפוי מאפשר לכל מטופל לקבל חיוך בריא ולבן. כל עוד יש בפה שיניים חזקות או כתרים יציבים – תהיה אפשרות להתקין ציפוי למינייט. יתרונות נוספים הם תוצאות מהירות ואפשרות לכסות את הפגמים ולהלבין שיניים לטווח הארוך. התוצאות שמושגות עמידות למספר שנים. החיסרון של השיטה הוא ההכרח לבצע ציפוי לקשת שיניים שלמה או לפחות ל-4 שיניים קדמיות. לא ניתן לבצע ציפוי של שן בודדת או להעלים כתמים כהים (הציפוי אינו עבה ומאפשר חדירת אור).

 

איפה אפשר לעבור את הטיפול למינייט לשיניים?

ציפוי למינייט לשינייםכיום, רוב מרפאות השיניים כבר מציעות גם טיפולים אסתטיים שנועדו לשפר את המראה של החיוך. תיקון פגמים בשיניים אפשרי בכמה שיטות. אם אתם מעוניינים לבצע טיפול למינייט לשיניים חשוב לוודא שהמרפאה בה בחרתם אכן מבצעת את הטיפול. נבהיר שלא כל טיפול הלבנת שיניים הוא טיפול למינייט. התוצאות שתשיגו מושפעות באופן ישיר משיטת הטיפול והמיומנות של הרופא, יש לבחור בקפידה את המרפאה ולתת עדיפות למרפאות וותיקות שמתמחות בתחום.

 

באיזו מרפאה כדאי לבחור בציפוי למינייט לשיניים?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור במרפאה שמציעה לכם את המחיר הנמוך ביותר, חשוב לוודא שאתם אכן נמצאים בידיים טובות. בחירה נבונה תהיה מרפאה שיניים עם צוות מקצועי ומסור שמשרה אווירה נעימה ויש לכם עמם שפה משותפת. אתם צריכים להיות מסוגלים לסמוך על הצוות ולהתחיל בטיפול כאשר אתם יודעים בדיוק אלו תוצאות צפויות.

 

מחירים של ציפוי למינייט

העלות של הטיפול נקבעת בהתאם למצב של השיניים ולמורכבות הטיפול. מקרים קלים בהם נדרש רק ציפוי ל-4 שיניים קדמיות במצב טוב (דרוש רק שינוי צבע קל או תיקון של סדק) יעלו לכם לרוב פחות מ-2,000 שקלים. במקרים בהם נדרש ציפוי של כל קשת השיניים העליונה וקשת השיניים התחתונה יחד עם עבודת השחזה, העלות תהיה גבוהה יותר. למינייט לשיניים יהיה יקר יותר בהשוואה לציפויים אחרים אך העמידות שלו מצדיקה את ההשקעה.

 

כיצד מכינים את השיניים להתקנת הציפוי למינייט?

על מנת להבטיח אחיזה טובה של השן בציפוי מתבצע שיוף קל של שכבת האמייל. נדרשת השחזה קלה בלבד היות והציפוי נחשב דק מאוד (שתי עשיריות המילימטר). ההשחזה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי ואינה כרוכה בהרדמה. ההליך כולו אינו כואב וניתן לחזור לשגרה מיד עם היציאה מהקליניקה עם חיוך לבן ובוהק.

 

 

מתי צריך לחדש את הציפוי למינייט?

למינייט לשיניים המלצות!לרוב, התוצאות תהיינה עמידות למשך שנים רבות. כל עוד השיניים מטופלות נכון מבחינת היגיינה ובריאות השיניים, אין כל צורך בחידוש של הציפוי למשך מספר שנים. תצליחו לחזק את העמידות של הציפוי כאשר תקפידו לצחצח שיניים פעמיים ביום, תגיעו אל שיננית פעמיים בשנה ותימנעו מעישון. שתייה מרובה של משקאות מכתימים כמו קפה, תה וקוקה קולה עלולה להכתים את הציפוי.

 

מה אפשר לעשות במרום ציפוי למינייט?

כמעט תמיד ציפוי למינייט משיג את התוצאות הטובות ביותר, שיטות פעולה אחרות לשיפור אסתטי של מראה השיניים מומלצות רק במקרים בהם ישנם פגמים להם ציפוי הלמינייט אינו מצליח לתת מענה מלא. האלטרנטיבות האחרות לציפוי שיניים הן ציפוי זמני עם חומר קרמי, הבהרת שיניים עם חומר להסרת כתמים וטיפולים אסתטיים בהם כל שן מטופלת באופן פרטני. פגישת אבחון במרפאה נדרשת לקבלת מידע אודות כל אפשרויות הטיפול הקיימות ומתן המלצה לסוג הציפוי המתאים. נציין שאת הציפוי מכינים באופן אישי בעבור כל מטופל במעבדת שיניים כך שיש לבצע הזמנה מראש.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

חיוך לבן מציפוי שיניים למינייט

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!