מה חשוב לדעת לפני שעושים ציפוי חרסינה

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

ציפוי חרסינה הוא טיפול דנטלי קוסמטי שנועד לשפר את מראה שיניים. הציפוי עצמו הוא חרסינה דקה מאוד המותאמת לגודל השיניים ולצורתן ומודבקת על צידן הקדמי. ציפוי שיניים הוא תחום צומח ומבוקש בתחום הקוסמטיקה הדנטלית. הוא מוצע למטופלים רבים כפתרון זמין, קל ונוח לשיניים לא יפות ולא אחידות או לשיניים סדוקות, שבורות, דהויות או קטנות מהממוצע. כך או כך זהו טיפול שמשפר פלאים את מראה הפה. לפני ששואלים את רופא השיניים על טיפול בציפוי חרסינה, חשוב לדעת שמדובר בטיפול קבוע, והוא עצמו בלתי הפיך. אפשר לצפות שן אחת שבורה או סדוקה, אפשר לצפות קבוצת שיניים ואפשר גם לצפות את כל השיניים פה כדי לקבל מראה שיניים אחיד וסימטרי. הינה כל מה שחשוב לדעת לפני שמצפים את השיניים בציפוי חרסינה. 

למה כדאי לצפות את השיניים?

ציפוי חרסינה מוצע כטיפול קוסמטי למטופלים שסובלים משיניים לא יפות, דהויות, קטנות או לא ישרות ולמטופלים שסובלים משיניים שבורות או סדוקות. אין מדובר בטיפול רפואי. הציפוי מודבק על שיניים בריאות כדי לשפר את המראה שלהן ולאפשר למטופל להרגיש טוב עם עצמו. ציפוי חרסינה הוא חומר ציפוי חזק ביותר ועמיד, ולכן הוא גם המבוקש ביותר. התוצאה הסופית היא תמיד לשביעות רצונם של המטופלים. הודות לציפוי החרסינה השיניים נראות בריאות, חזקות ויפות. הן אחידות בגודלן, בצורתן ובצבען ומחזירות למטופלים את היכולת לחייך חיוך רחב ומלא ביטחון. 

עבודת ציפוי מושלמת מחייבת הכנה מקיפה

כדי להתאים בשלמות את ציפוי החרסינה לשיני המטופל, רופאי השיניים יסירו את זגוגית השן מהשיניים ויכינו מהשיניים דגם תבניתי שישלח למעבדת השיניים. עד שהמטופל יקבל את הציפוי הקבוע, רופא השיניים ידביק לו ציפוי זמני כדי להגן על שיניו לאחר שזגוגית השן הוסרה מהן. טכנאי המעבדה יכינו את הציפוי בהתאם לתבנית שנשלחה אליהם, וישלחו אותו למרפאת השיניים למדידה ראשונית. במדידה הראשונית רופא השיניים יצמיד את הציפוי לשיניים ויבדוק אם הוא מתאים לשיניים בגודלו ובצורתו. אם המידות אינן מתאימות, הרופא ינחה את טכנאי המעבדה ליישם שינויים ככל הנדרש. לאחר שהציפוי מוכן ומתאים למידות השיניים ולהנחיות הרופא, הוא יודבק על שיני המטופל, והמטופל יקבל מהרופא הוראות לשמירה על הציפוי ועל השיניים בכלל. 

רופאים אחדים משתמשים בטכנולוגיות ממוחשבות כדי לעצב את הציפוי כך שיותאם לשיני המטופל באופן מיטבי. את ההדמיה הממוחשבת הם שולחים לטכנאי המעבדה ובכך מבטיחים הכנה מיטבית של הצפויים. רופאים אחרים מכינים את הציפוי בעצמם תוך כדי עבודה ואינם נזקקים לשירותי טכנאות שיניים. 

היתרונות של ציפוי החרסינה

אחד היתרונות הגדולים ביותר של ציפוי חרסינה הוא שיפור מהותי במראה השיניים. הציפוי מאחיד את צורת השיניים ואת צבען ומאפשר למטופלים לחייך חיוך רחב בגאווה ובפה מלא. ציפוי חרסינה הוא פתרון נהדר לשיניים שבורות או סדוקות. הוא מאפשר להאחיד את צבע השיניים ולשוות להן מראה טבעי. הוא מאפשר לסגור בקלות רווחים בין השיניים, להגדיל שיניים קטנות מדי ולרכך מראה של שיניים מחודדות. ציפוי שיניים מחרסינה הוא חומר עמיד מאוד ויכול להחזיק בפה עשור או למעלה מזה. זוהי השקעה נהדרת, מוצלחת ובטוחה שתחזיר לכם את הביטחון בחיוך שלכם.  

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!