מה עושים לאחר אבחנה של נקע בקרסול?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

גם אם אתם לא עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע ישנה סבירות גבוהה שתתמודדו עם נקע בקרסול. מדובר על פציעה נפוצה מאוד, כזאת שלא מעט אנשים חווים אותה. עם זאת השכיחות של הפציעה עולה ככל שעוסקים בפעילות גופנית כזאת או אחרת. גם כאלה שעוסקים בפעילות גופנית לא קבועה עלולים לסבול מהבעיה הזאת. הבעיה העיקרית של נקע באזור הקרסול היא שהכאבים עלולים להיות משמעותיים מאוד. תתקשו מאוד לבצע פעולות שהייתם מבצעים אותן עד לא מזמן בצורה פשוטה יחסית. פתאום כל מה שהתרגלתם לעשות ישתנה ללא היכר. אך חשוב שתדעו שיש מה לעשות על מנת להתמודד עם הכאבים ועם האבחנה.

 

תנסו להוריד רגל מהגז

זה יכול להיות לכם מאוד קשה אך מוטב שתבינו כי העומס רק עלול להחזיר אתכם לאחור. לא רק שלא תראו שיפור בהרגשה הכללית שלכם, המצב עלול להחמיר בכל רגע נתון. הטיפ הכי חשוב שלנו אליכם זה פשוט להוריד רגל מהגז, תיקחו לעצמכם כמה ימי מנוחה. מנוחה תאפשר למקום לחזור לקדמותו, ולנקע להיעלם כלא היה. מי שימשיך לדרוך על הרגל בחופשיות מבלי לדפוק חשבון עלול רק לסבך את המצב עוד יותר. הרי מבלי שתשימו לב נקע בקרסול עלול להפוך לשבר. האחריות במקרה הזה להוריד רגל מהגז היא אחריות שלכם. תזכרו כי בעוד כמה שבועות תוכלו לחזור לתפקוד מלא ללא הפרעות.

 

מקבעים את האזור הפגוע

כדי למצוא מצבים לא נעימים, נהוג לקבע את האזור הפגוע בסד מיוחד. המטרה של הסד היא למנוע מצב שבו גם ללא רצון אמיתי תמצאו את עצמכם מחמירים את המצב. כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם המציאות עשויה להשתנות בכל רגע נתון. לכן חשוב מאוד לקבע את הקרסול בכל דרך שהיא על מנת למנוע החמרה. מעבר לכך ברגע שהקרסול מקובע ההחלמה אמורה להיות הרבה יותר מהירה מאשר מה שחשבתם לעצמכם. הרי אם אינכם מזיזים את האזור הפגוע בגלל שהוא מקובע, תוכלו לראות שיפור ניכר בהרגשה. גם הכאבים עצמם ייעלמו כלא היו.

 

פיזיותרפיה ביום שאחרי

מה אתם עושים ביום שאחרי ההחלמה? עליכם לקחת בחשבון כי ההחלמה היא הדרגתית. בכל יום שעובר תוכלו להרגיש קצת יותר טוב בהשוואה ליום קודם לכן. זה עדיין לא אומר שברגע שהכאבים ייעלמו, תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה. בטח כל מי שעסק בספורט ירגיש עדיין כל מיני מגבלות שונות שיהיה עליו להתמודד איתן. מהסיבה הזאת חובה להתחיל פיזיותרפיה כדי שתוכלו לחזור לנקודה שבה הייתם לפני הפציעה. באמצעות פיזיותרפיה תוכלו לראות כל הזמן את האור בקצה המנהרה, וכל הזמן תהיה לכם עוד מטרה להשיג. אסטריקס פיזיותרפיה הוא המקום שבו תוכלו למצוא טכניקות טיפול מתקדמות יחד עם אנשי מקצוע מיומנים.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!