מומחה למחלות חניכיים

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

כשכואבת לנו השן, נלך לרופא השיניים, אבל למי נלך כשהקביעה היא שהבעיה מקורה דווקא בחניכיים? פריודונט מומלץ בחיפה (או בכל מקום אחר) כמובן! הפריודונטיה היא תחום ברפואת השיניים העוסק ברקמות סביב השיניים, שתומכות ומגינות עליהן. התחום חוקר אל הרקמות הללו, את המחלות שעלולות להיווצר סביבן וכיצד למנוע אותן. החדשות הטובות הן שמרבית מחלות החניכיים מושפעות ממצבים שונים של הגוף (סוכרת, הריון, עישון וכו'), לרופאים יש ידע וכלים להתמודד עם הסיטואציות ביעילות!

 

אילו טיפולים יציע פריודונט מומלץ בחיפה

  • הוראות להיגיינה אוראלית – הוראות שיינתנו בכל טיפול, ויתבצע מעקב שוטף לכל אורך הטיפול ואחריו בכדי לוודא שהמטופל אכן מקפיד על כך באופן שוטף.
  • ניתוחי חניכיים – אלו הן פעולות כירורגיות שמטרתן להשיג גישה טובה ונוחה יותר אל שורש השן לצורך ניקוי שלו, מילוי עצם בכיסים במקרה של איבוד עצם ועוד. חשוב לציין שמטופל שאינו שומר על היגיינת הפה באופן קבוע, כדאי לשקול היטב את ביצוע ניתוח החניכיים בפה שלו, שכן עלול להיגרם נזק כתוצאה מניתוח כזה בפה שאינו נקי לגמרי.
  • תרופות – ישנן תרופות מיוחדות המעכבות ואף עוצרות לחלוטין את מחלות החניכיים, אך יש לשקול שימוש בהן רק במקרים ספציפיים. אלו תרופות שיוכלו להינתן דרך הפה או ישירות לתוך כיס החניכיים באמצעים שונים, כשברוב המקרים הדבר יכול לחסוך את הצורך בניתוח.
  • הקצעת שורשים והסרת אבנית – זהו ניקוי עמוק במיוחד המתבצע אך ורק על ידי פריודונט מומלץ בחיפה ובכלל, ולעולם לא על ידי שיננית. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, כשבכל טיפול מסיימים רבע אחד בפה בכדי לא ליצור עומס וטראומה על חלל הפה. מדובר בהליך שאינו כרוך בתפירת חניכיים או בפתיחתן מלכתחילה, ומטרתו להסיר אבנית וחיידקים מהשורש החשוף בכיס החניכיים.

חשוב מאוד לבחור במרפאה שבה עובדים בצמוד להנחיות איגודי רופאי החניכיים, ללא קיצורי דרך מיותרים. זכרו שאין לזלזל בבריאות הפה, וההמלצה היא תמיד לעשות את הדרך הנכונה והמדויקת – גם אם היא מעט ארוכה יותר וכרוכה במעט יותר אי נוחות. עבודה בהתאם לפרוטוקולים וצרכי המטופל, תביא לתוצאות מוצלחות יותר ולכך גם המטופלים צריכים לשאוף!

 

למה כל כך חשוב להגיע למומחה לחניכיים?

פריודונט מומלץ בחיפה ובשאר חלקי הארץ, הוא אדם שעבר הסמכה והתמחה באופן ספציפי במחלות חניכיים. כלומר, הוא מחזיק בכל הידע והניסיון הנדרשים בכדי לבדוק, לאבחן ולטפל בכל אדם הסובל ממחלת חניכיים, ולקבוע את הטיפול המדויק ביותר למצב. הוא מחזיק בידע תיאורטי ומעשי ומקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום, בכדי להפוך את הטיפולים להרבה יותר יעילים וידידותיים.

כל גורם אחר, סביר שאינו מחזיק בכל הרישיונות, ההסמכות והידע הנדרש בכדי להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר, וייתכן שיסב לכם יותר נזק מאשר תועלת. כדי להימנע ממצב מסוכן שכזה, הקפידו לבחור את הרופא המומחה לאחר מחקר שוק מקיף, קבלת המלצות וביקורות וכמובן פגישת ייעוץ.

 

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

האם הלבנת שיניים מזיקה לשן?

כולנו מייחלים לחיוך קולנועי, שיניים לבנות ובוהקות באופן אחיד שיגרמו לנו לא להפסיק לחייך. השיניים שלנו נמצאות בפרונט, אנשים רבים יכולים לחוש בושה משיניים צהובות

טיפול בכאבי שיניים בעזרת שמן CBD

כאבי שיניים יכולים להיות מתסכלים במיוחד, בטח אם אף משכך כאבים לא משפיע. על מנת שתוכלו להעלים את הכאב יהיה עליכם לבצע בדיקה אצל רופא

074-7695651 מרכז

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!