מומחה למחלות חניכיים

כשכואבת לנו השן, נלך לרופא השיניים, אבל למי נלך כשהקביעה היא שהבעיה מקורה דווקא בחניכיים? פריודונט מומלץ בחיפה (או בכל מקום אחר) כמובן! הפריודונטיה היא תחום ברפואת השיניים העוסק ברקמות סביב השיניים, שתומכות ומגינות עליהן. התחום חוקר אל הרקמות הללו, את המחלות שעלולות להיווצר סביבן וכיצד למנוע אותן. החדשות הטובות הן שמרבית מחלות החניכיים מושפעות ממצבים שונים של הגוף (סוכרת, הריון, עישון וכו'), לרופאים יש ידע וכלים להתמודד עם הסיטואציות ביעילות!

 

אילו טיפולים יציע פריודונט מומלץ בחיפה

  • הוראות להיגיינה אוראלית – הוראות שיינתנו בכל טיפול, ויתבצע מעקב שוטף לכל אורך הטיפול ואחריו בכדי לוודא שהמטופל אכן מקפיד על כך באופן שוטף.
  • ניתוחי חניכיים – אלו הן פעולות כירורגיות שמטרתן להשיג גישה טובה ונוחה יותר אל שורש השן לצורך ניקוי שלו, מילוי עצם בכיסים במקרה של איבוד עצם ועוד. חשוב לציין שמטופל שאינו שומר על היגיינת הפה באופן קבוע, כדאי לשקול היטב את ביצוע ניתוח החניכיים בפה שלו, שכן עלול להיגרם נזק כתוצאה מניתוח כזה בפה שאינו נקי לגמרי.
  • תרופות – ישנן תרופות מיוחדות המעכבות ואף עוצרות לחלוטין את מחלות החניכיים, אך יש לשקול שימוש בהן רק במקרים ספציפיים. אלו תרופות שיוכלו להינתן דרך הפה או ישירות לתוך כיס החניכיים באמצעים שונים, כשברוב המקרים הדבר יכול לחסוך את הצורך בניתוח.
  • הקצעת שורשים והסרת אבנית – זהו ניקוי עמוק במיוחד המתבצע אך ורק על ידי פריודונט מומלץ בחיפה ובכלל, ולעולם לא על ידי שיננית. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, כשבכל טיפול מסיימים רבע אחד בפה בכדי לא ליצור עומס וטראומה על חלל הפה. מדובר בהליך שאינו כרוך בתפירת חניכיים או בפתיחתן מלכתחילה, ומטרתו להסיר אבנית וחיידקים מהשורש החשוף בכיס החניכיים.

חשוב מאוד לבחור במרפאה שבה עובדים בצמוד להנחיות איגודי רופאי החניכיים, ללא קיצורי דרך מיותרים. זכרו שאין לזלזל בבריאות הפה, וההמלצה היא תמיד לעשות את הדרך הנכונה והמדויקת – גם אם היא מעט ארוכה יותר וכרוכה במעט יותר אי נוחות. עבודה בהתאם לפרוטוקולים וצרכי המטופל, תביא לתוצאות מוצלחות יותר ולכך גם המטופלים צריכים לשאוף!

 

למה כל כך חשוב להגיע למומחה לחניכיים?

פריודונט מומלץ בחיפה ובשאר חלקי הארץ, הוא אדם שעבר הסמכה והתמחה באופן ספציפי במחלות חניכיים. כלומר, הוא מחזיק בכל הידע והניסיון הנדרשים בכדי לבדוק, לאבחן ולטפל בכל אדם הסובל ממחלת חניכיים, ולקבוע את הטיפול המדויק ביותר למצב. הוא מחזיק בידע תיאורטי ומעשי ומקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום, בכדי להפוך את הטיפולים להרבה יותר יעילים וידידותיים.

כל גורם אחר, סביר שאינו מחזיק בכל הרישיונות, ההסמכות והידע הנדרש בכדי להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר, וייתכן שיסב לכם יותר נזק מאשר תועלת. כדי להימנע ממצב מסוכן שכזה, הקפידו לבחור את הרופא המומחה לאחר מחקר שוק מקיף, קבלת המלצות וביקורות וכמובן פגישת ייעוץ.

 

 

 

צרו קשר ונחזור בהקדם!

השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

לייזר בטיפולי שניים – מתי זה יעיל?

ענפי רפואה רבים החלו לאמץ בשנים האחרונות את קרן הלייזר; עיניים, כירורגיה, עור ואפילו שיניים! מהו הלייזר? מהם היתרונות שלו, המגבלות ולמי מתאים טיפול שיניים

מומחה למחלות חניכיים

כשכואבת לנו השן, נלך לרופא השיניים, אבל למי נלך כשהקביעה היא שהבעיה מקורה דווקא בחניכיים? פריודונט מומלץ בחיפה (או בכל מקום אחר) כמובן! הפריודונטיה היא

הסרת שיער בלייזר

לכל אדם יש שיער בחלקי גופו השונים. ישנם אנשים שיש להם שיער דק או שיער עבה, ישנם אנשים שיש להם שיער בהיר או שיער כהה,

אחות סיעודית פרטית לבני הגיל השלישי

  הנוחות והיתרונות של שכירת שירותי אחות סיעודית מספקת מערך טיפול לבני הגיל השלישי שיש להם צרכים רפואיים מיוחדים או מורכבים. אחיות פרטיות הן מטפלות

השתלת שיניים ביום אחד- בעד ונגד

בעיות בשיניים הן מצב רפואי מאוד לא נעים שיכול להוביל לבעיות גדולות הרבה יותר. השיניים הן מעבר לחלק אסתטי בפנים, הן אלה שמאפשרות לעיסה וכניסה

התקשרו עכשיו