רופאת שיניים טובה, איך בוחרים?

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

בעבר, הייתה לכל משפחה מרפאת שיניים קבועה אותה איש לא העלה בדעתו להחליף גם כאשר המשפחה לא קיבלה מענה מלא. כיום כאשר ישנה מודעות גבוהה לקשר בין רמת המקצועיות של הרופאה לבין איכות הטיפול – איש אינו ממהר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ההבדל בין רופאת שיניים טובה לבין רופאה פחות טובה עשוי לבוא לידי ביטוי באבדן של שן שאפשר היה להציל. אל תמהרו לאשר לרופא לעקור לכם שיניים מבלי לוודא שזהו אכן הפתרון הנכון ביותר. אם חשוב לכם לטפל בשיניים שלכם בצורה הטובה ביותר (טכניקות טיפול מודרניות) והאסתטית ביותר – אנחנו כאן בכדי להסביר איך בוחרים נכון את מרפאת השיניים הבאה.

מחיר, מיקום, תעודות, המלצות, גודל המרפאה – מה הכי חשוב?

רופאת שיניים מקצועית וטובה אינה בהכרח היקרה ביותר או הזולה ביותר. בתחום כמו רפואת שיניים מחירים זולים מעידים לרוב עלכיצד בוחרים רופא שיניים מקצועי טיפול לא מקצועי, רופא לא מוסמך, חומרים זולים או שיטות עבודה מיושנות. על טיפול זול אתם עלולים לשלם ביוקר כך שנמליץ שלא לבסס את בחירת המרפאה רק על מחירים זולים או גבוהים.

מיקום של מרפאת שיניים אינו מעיד בהכרח על איכות הטיפול או טיבו. ייתכן שדווקא בפריפריה או בערים סמוכות לערים גדולות ומרכזיות תמצאו את המרפאות הטובות ביותר. אל תסיקו באופן אוטומטי שרופאת שיניים בתל אביב תהיה טובה יותר מרופאת שיניים שנמצאת בעיר בת ים או בעיר חולון.

המלצות של מטופלים קודמים אכן יכולות להיות כלי שימושי לבחירה נכונה. ההמלצות מעידות על המקצועיות של הרופא ועל החוויה של המטופל, אך חשוב לזכור שהחוויה של המטופל היא אישית. יכול להיות מצב בו רופא שיניים שמבחינת חברכם הוא מצוין יהיה בעבורכם מנוכר ולא עדין מספיק. מה שלאדם אחר מתאים ונוח עלול להיות כואב ולא נעים בעבורכם. כדאי לזכור שיש הבדל בין סף הכאב מאדם לאדם.

הגודל שלך המרפאה והעיצוב אינם בהכרח מעידים על טיב הטיפול. אם חשבתם היום שרק מרפאות מצליחות משקיעות בעיצוב של המתחם – דעו שישנם לא מעט מקרים בהם רופאי שיניים מתחילים וחסרי יידע מפעילים מרפאות גדולות ומעוצבות. אל תמהרו לבסס את הבחירה שלכם רק על הקנקן מבלי לבדוק מה יש בתוכו. ייתכן ודווקא במרפאה קטנה תמצאו רופאת שיניים מקצועית, מנוסה, אכפתית ועדינה.

האם כדאי לבחור לפי ותק ותעודות?

ניסיון הוא ללא כל ספק פרמטר חשוב כאשר בוחרים רופאת שיניים, אך חשוב שתדעו שישנם רופאים צעירים שמפגינים יידע רב ויכולות מרשימות. דווקא הרופאים הצעירים יהיו לעתים יותר בקיאים בטכניקות טיפול חדשות. רפואת השיניים מתקדמת בקצב מהיר כך שהגיל של הרופא והוותק אינם מהווים גורם מכריע. באשר לתעודות שתלויות על קירות המרפאה, נרצה כמובן לוודא שהרופא אכן מוסמך ומומחה, אבל לא נבסס את ההחלטה שלנו רק על פיסת נייר.

אז איך באמת בוחרים נכון?

על רופאת השיניים בה תבחרו להיות בראש ובראשונה בעלת יחסי אנוש טובים. עליכם לבחון אותה כאדם. כאשר אנחנו פונים אל רופאתהליך בחירת רופא שיניים נצפה לחמלה, אמפתיות ומסירות יותר מאשר לתשובה מקצועית ישירה ומהירה. רופאת שיניים טובה תהיה כזו שמקפידה להעניק לכל המטופלים שלה יחס סבלני, אכפתי, אדיב ומתחשב.

כעת לאחר שאתם בטוחים במסירות של הרופאה למטופלים שלה, תוכלו לבחון גם את ההיבטים המקצועיים. נרצה לשים דגש על האחריות של הרופאה כלפי המטופלים שלה, ההכשרה שלה והנכונות שלה להכיר טכניקות טיפול חדשות. רופאה שמקפידה להתפתח מבחינה מקצועית מעידה על מסירות למטופלים. היא מבקשת לעצמה את היכולת להעניק למטופלים שלה את הטיפול הטוב ביותר, רופאת שיניים כזו אתם רוצים.

רופאה מקצועית ומסורה אינה מתנערת מאחריות גם כאשר הטיפול מסתבך או שהמטופל מתקשר אליה מחוץ לשעות העבודה בעקבות כאבים. על הרופאה לדאוג להיות זמינה בעבור המטופלים שלה, לתת מענה בהתאם לצורך ולעקוב אחר ההחלמה.

מה עוד מאפיין רופאת שיניים טובה?

דקדקנות ויסודיות הן שתי תכונות נוספות שנרצה למצוא ברופאת השיניים שלנו. ניתן לזהות את התכונות הללו כבר במהלך הפגישה הראשונה. רופאת שיניים טובה תקפיד לבצע בדיקה יסודית ותערוך תשאול אודות ההיסטוריה הרפואית שלכם. היא תנהל עמכם שיחה בנינוחות ללא לחץ של זמן ומבלי לזרז אתכם. נצלו את השהייה בקליניקה להתרשמות מסביבת העבודה, סדר וארגון, ניקיון והקפדה על היגיינה אישית וסטריליזציה.

רופאי שיניים שאכפת להם

בחירה נבונה תהיה רופאי שיניים שאכפת להם מהבריאות של הפה שלכם והבריאות הכללית. האכפתיות תבוא לידי ביטוי בהדרכהמה המאפיינים של רופא שיניים טוב לצחצוח שיניים נכון ופעולות שכדאי לכם לעשות בכדי לצמצם נזק עתידי בשיניים. רופא אכפתי ישקיע בכם עוד מספר דקות ויסביר איך אפשר להסיר טוב יותר את רובד החיידקים בכל צחצוח שיניים.

היכרות עם שיטות טיפול חדישות

בשנים האחרונות רפואת השיניים מתייחסת גם לאסתטיקה של הפה. חלק מטיפולי השיניים שמתבצעים היום בקליניקות המובילות משרתים מטרות אסתטיות. אם חשוב לכם לשמור על חיוך לבן ובריא או לשפר את המראה של השיניים – פנו אל מרפאה שמבצעת טיפולי הלבנה, ציפוי שיניים ויישור שיניים למבוגרים. עם הרופא הנכון אתם לא תפסיקו לחייך. אל תדחו למחר טיפולי שיניים שאתם יכולים וצריכים לבצע כבר היום.

הגיע הזמן להחליט

תמיד כדאי לקבל את ההחלטה רק לאחר ביקור בקליניקה למטרת בדיקה או קבלת טיפול ראשוני. הקשיבו לאינטואיציה הפנימית שלכם, שימו לב לתחושות שלכם במהלך הטיפול, קחו בחשבון את ההמלצות שקבלתם, תבחנו את המחירים ותסקרו את התעודות ותחומי ההתמחות של הרופאה. תבחרו לבסוף ברופאת שיניים שמדברת למטופלים בגובה העיניים, מסבירה את מהלך הטיפול, מרגיעה, לא שופטת ומתאימה את הטיפול הנכון לכל מטופל.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

כיצד בוחרים רופא שיניים מקצועי

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!