רופא שיניים בקריות – הרופא שאפשר לסמוך עליו

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

 

רופא שיניים בקריותרבים מאתנו דוחים שוב ושוב את הביקור אצל רופא השיניים עד לשלב בו הכאב כבר מאלץ אותנו להגיע בדחיפות אל המרפאה. רופאי השיניים מפצירים במטופלים שלהם שלא לדחות את ההגעה אל הקליניקה ואף להגיע ולבצע בדיקה שגרתית. ההמלצה היא על בדיקת רופא שיניים אחת לשנה לפחות. ניקוי אבנית אצל שיננית כדאי לבצע אחת לחצי שנה. ההגעה לבדיקה השגרתית היא הדרך הטובה ביותר למניעת בעיות שיניים מורכבות שמלוות בכאבים, דלקות, אבדן שיניים והוצאות כספיות גבוהות.

נשאלת השאלה מדוע למרות החשיבות הרבה של הבדיקה השגרתית, רוב האנשים עדיין מגיעים אל מרפאת השיניים רק כאשר הכאב חזק והנזק חמור. הסיבה לכך היא חשש מפני טיפולי השיניים. רבים מאתנו חוששים מפני טיפולי שיניים בעקבות טראומות ילדות וסיפורי זוועות ששמענו מאחרים. אם גם אתם חוששים (אפילו מעט) כדאי שתדעו שרפואת השיניים התפתחה בשנים האחרונות כך שניתן לבצע היום את רוב הטיפולים ללא כל תחושת כאב. שימוש במכשור חדיש הפך גם טיפולי שיניים מורכבים לפשוטים ומהירים. עם הרופא הנכון אתם לא תרגישו כל כאב במהלך הטיפול.

 

רופא שיניים מומלץ בקריות

תושבי העיר קריות מטפלים בשיניים שלהם בקליניקה שידועה כאמינה, מקצועית ומסורה. כל אנשי הצוות נבחרים בקפידה מתוך מטרה להעניק לכל מטופל יחס אישי. אם אתם מחפשים רופא שיניים בקריות שאפשר לסמוך עליו – זאת הקליניקה שאתם מחפשים. כדאי להגיע אל הקליניקה לבדיקה שגרתית גם כאשר אנכם סובלים מכל כאב. תצליחו לקבל החלטות טובות יותר כאשר אנכם סובלים מכאבים או לחוצים לקבל טיפול שיניים דחוף.

 

רופא שיניים בקריות – מה כדאי לשאול ולבדוק?

  1. רמת ניקיון ואסתטיקה בקליניקה כולה (כולל חדרי שירותים וחדר המתנה)
  2. שימוש מוקפד בחומרי חיטוי ואמצעי עיקור
  3. הקפדה של הצוות המטפל על שימוש בכפפות וציוד חד פעמי סטרילי (סינר, כוס, מזרקים)
  4. מהי ההכשרה של הרופא והצוות כולו?
  5. כמה שנות ניסיון יש לרופא?
  6. האם הרופא מתמחה בסוג הטיפול הדרוש לכם?

סקירת היסטוריה רפואית

תצליחו לזהות את רופאי השיניים הטובים כאשר תתבקשו למלא שאלון רפואי לסקירת ההיסטוריה הרפואית שלכם. רופא שיניים אחראי אינו מרשה לעצמו להתחיל בטיפול מבלי לוודא שאין למטופל כל אלרגיה או מחלת רקע שעלולה להשפיע על הטיפול או לעורר תגובה שלילית.

 

רופא שיניים בקריות – כיצד מתבצעת הבדיקה?

כאשר תגיעו אל רופא שיניים בקריות לראשונה תתבקשו לעבור בדיקה למטרת הרכבת תכנית הטיפול. זהו השלב בו תרצו לוודא שהרופא מתבסס על צילומי רנטגן עדכניים. ללא צילומים הבדיקה אינה יסודית והרופא עלול לאבחן לא נכון את מצב השיניים. הצילומים מהווים הוכחה לצורך בטיפולים עליהם ממליץ הרופא. בקשו מהרופא להראות לכם בצילומים את נזקי העששת ואת הצורך בעקירות ושתלים.

רופא שיניים סבלני ומקצועי יבין את החשש שלכם ויסביר בצורה מפורטת את תכנית הטיפול כולה. לאחר שתקבלו הסבר מלא תצליחו להיות רגועים יותר ותדעו שאכן מצאתם רופא שיניים בקריות שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. הבדיקה הראשונית והצילומים אינם כרוכים בכאב.

 

רישיונות ודיפלומות

רוב רופאי השיניים מציגים בגאווה את התעודות ואת הרישיון שניתן להם ממשרד הבריאות. במידה ולא הצלחתם לאתר בקליניקה את הדיפלומות והרישיון – אל תתביישו לבקש. אם אתם עדיין חוששים תוכלו להיכנס אל האתר של משרד הבריאות ולאתר בקלות את הרישיון של הרופא. עשו לכם כלל שלא לבצע כל טיפול שיניים מבלי לוודא תחילה שיש לרופא רישיון.

 

 

רופא שיניים בקריות – הפנייה אל רופא מומחה

רופא אחראי אינו ממהר לבצע פעולות או להציע טיפול במקרים מורכבים שאינם תואמים את יכולתו המקצועית. כאשר רופא שיניים ממליץ לכם על צילום נוסף, חוות דעת נוספת או פנייה אל רופא מומחה, הדבר מעיד על אמינות. רופא, שלא מסכים לבצע טיפולים מבלי לדעת בביטחון שהוא זה שמסוגל לתת לכם את המענה המקצועי והנכון ביותר, הוא רופא שיניים שאתם יכולים לסמוך עליו. רופא כזה שדואג למטופלים שלו הוא הרופא שאתם רוצים למצוא.

 

רופא שיניים בקריות – התחייבות למחירים הכי זולים

עלויות של טיפולי שיניים מתבססות על המחירים של החומרים והציוד בהם משתמש הצוות. אם קבלתם הצעת מחיר זולה בצורה חשודה, אל תמהרו לקבל אותה מבלי לוודא תחילה שהיא אינה כוללת שימוש בחומרים לא איכותיים או טיפול שמתבצע על ידי רופא לא מוסמך או לא מומחה. על טיפולי שיניים זולים אתם עלולים לשלם מחיר יקר. אל תסכנו את הבריאות שלכם עם רופאים לא מנוסים או לא מומחים. חפשו מרפאות שיניים טובות שקובעות מחירים הוגנים ותתרחקו ממחירים זולים.

 

רופא שיניים בקריות – שתלים ללא כאבים

רופאי שיניים בקריותאם מצאתם רופא שיניים שמבטיח השתלות או טיפול שורש ללא כאב – המשיכו לחפש. כאשר מבצעים את הטיפול נכון, יהיה צורך בהליך כירורגי שמלווה בהחלמה ממושכת וכאבים. אל תתפתו להבטחות לא הגיוניות והקשיבו לקול ההיגיון. רופא מקצועי אינו מבטיח הבטחות כוזבות ומסביר למטופלים שלו שהכאב הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה. תשמחו לגלות שהכאב חולף בתוך מספר ימים במהלכם ניתן להשתמש במשככי כאבים.

 

עקרון הערך המוסף

על רופא שיניים השיניים שלך להיות מסוגל להעניק לך מענה מלא. במידת האפשר, כדאי לבחור רופא שיניים בקריות שיוכל להפוך לרופא הקבוע של כל בני המשפחה. אם ידוע מראש צורך בשתלים או טיפול אורתודנטי – כדאי לבחור בקליניקה מתאימה. חפשו את אותו ערך מוסף שחוסך לכם זמן וכסף. עם רופא שיניים אמין ומקצועי תצליחו לאתר בשלבים מוקדמים את נזקי העששת ולמנוע החמרה. עשו לעצמכם הרגל לבקר בקליניקה לפחות פעם אחת בשנה. תסמכו על הבחירה שלכם ועל הרופא. בחרתם נכון ברופא שאפשר וכדאי לסמוך עליו בראש שקט.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!