4 מקרים בהם לא מומלץ לעבור הלבנת שיניים

היחידה לבריאות השיניים מתחייבת למחיר הטוב ביותר!

לאורך השנים, השיניים שלנו נשחקות ועוברות תהליכים שונים שגורמים להן לאבד את הצבע הלבן והנקי שלהן. אם בשל עישון כבד, אי הקפדה על צחצוח שיניים בזמן ובאופן נכון ומדויק, דילוג על ביקורים אצל השיננית ורופא השיניים, ועוד. הלבנת שיניים הפכה מסיבה זו לאחד התהליכים המבוקשים ביותר בעולם כיום, כשרבים מגלים את האופציה להשיב לשיניים את הלובן והברק בקלי קלות.

 

הלבנת שיניים על פי ההמלצות

אבל האם כולם יכולים לעבור הלבנת שיניים בכל זמן ובכל מחיר? בעקרון, כן. עם זאת, ישנם כמה מקרים חריגים בהם לא מומלץ לעבור את התהליך או לפחות להמתין עד לרגע שכן. הנה ארבעה מהם;

  • מתחת לגיל 18 – מכיוון שהשיניים עדיין לא סיימו את תהליך הבקיעה וההתפתחות שלהן לגמרי, מומלץ לחכות עם הלבנת השיניים בינתיים ולא לבצע הליכים כאלו שעלולים להיות מעט טראומטיים לשיניים צעירות ולא מפותחות.
  • מחלות חניכיים – שימו לב שבמידה והנכם סובלים ממחלות עששתיות ומחלות חניכיים אין לבצע הלבנה! ראשית יש להשלים את הטיפול במחלות ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך ההלבנה.
  • סתימות ישנות – באופן עקרוני ניתן להלבין סתימה ישנה, רק שקיים סיכוי שחומר השחזור לא יגיב לחומרי ההלבנה וייראה מעט כהה יותר. לאחר ההלבנה, יוחלפו השחזורים בכאלו חדשים בצבעים בהירים יותר.
  • הריון – כן כן, גם טיפולי שיניים כאלו ואחרים מצטרפים לרשימת הדברים שעדיף שתחכי איתם עד לאחר הלידה.

מהו העיתוי הנכון ביותר לעבור את התהליך?

בדרך כלל רוב האנשים נזכרים בצורך לעבור טיפולי שיניים לקראת אירוע קרוב. העניין הוא, שישנם טיפולים שלוקחים לא מעט זמן, לעתים עד שנתיים! למרבה המזל, הלבנת שיניים היא סיפור אחר. מדובר באחד ההליכים הקלים והמהירים ביותר בעולם רפואת השיניים.

ניתן להתחיל את הטיפול במרפאה, ואף להמשיך אותו עצמאית בבית בכדי לחזק ולתחזק את התוצאות. שימו לב שמעבר להלבנה עצמה כדאי להגיע לטיפול אצל השיננית בכדי להסיר אבנית וחיידקים, ולהכין את השיניים טוב יותר לקראת הטיפול.

אם כן, רק ליתר ביטחון כדאי לקבוע הלבנת שיניים כמה שבועות לפני האירוע, בכדי שתוכלו להשלים את כל השלבים בלי להיות לחוצים בזמן וכדי לוודא שהתוצאות לא פחות ממושלמות. הרי ביננו, בכל מקרה ביקור אצל השיננית הוא מומלץ אחת לכמה חודשים, כך שאם עדיין לא יצא לכם לעשות זאת השנה – יש לכם תירוץ מעולה סוף סוף!

אז למה אתם מחכים?! גם אם ביקורים אצל רופא השיניים תמיד הפחידו אתכם, בואו לגלות את אחד הטיפולים הפשוטים והקלילים ביותר. מי יודע, אולי זה מה שיהפוך את הביקורים אצל רופא השיניים לנסבלים הרבה יותר עבורכם, ריקים מפחדים וחששות ובעיקר בלי חרדות. תתכוננו לחייך את החיוך הכי לבן ומושלם שחייכתם בחייכם! היכנסו לאתר ובידקו – https://savion-c.co.il/%D7%9E%D7%94%D7%99-%D7%94%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%94-%D7%94%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D/

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים

היחידה לבריאות השיניים היא חברה שמחברת שורה של מרפאות שיניים בישראל ומעניקה לכם קורת גג אחת, תחתה תוכלו למצוא את כל טיפולי השיניים.
החל מסתימת שיניים, דרך טיפולי שורש ועד השתלות שיניים, הרמות סינוס, שיקום פה, ניתוחי חניכיים ועוד.

אחד היתרונות החשובים ביותר של היחידה לבריאות שיניים וזה שגם עמד בלב ההמלצה שלנו על החברה, הוא הקפדנות היתרה שבה בוחרת החברה את רופאי ומרפאות השיניים איתם היא עובדת. היחידה לבריאות השיניים מציעה לכם בראש ובראשונה, מגוון רחב מאוד של טיפולים ודרכה תוכלו למעשה לעבור כל טיפול שיניים שדרוש לכם, אפילו טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה והשתלות שיניים ביום אחד. אבל מעבר לכך, כל רופא וכל מרפאה איתם עובדת היחידה לבריאות השיניים, עברו בחינה מדוקדקת של החברה, הן ברמה המקצועית והן ברמת השירות ושביעות הרצון של הלקוחות ובשתי הקטגוריות האלה, אין לה מתחרים – היחידה לבריאות השיניים יודעת לעשות את זה מקצועי ואדיב.

צרו קשר ונחזור בהקדם!

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

סוגים של טיפולי שיניים שכדאי להכיר

יש פחדים שאנחנו מצליחים להתגבר עליהם בשלב מסוים בחיינו; המפלץ שבארון, השד שמתחת למיטה, מבחנים במתמטיקה ועוד רבים אחרים. מצד שני, על ביקורים אצל רופא

שיקום פה

שיקום פה

רובנו המכריע עוברים טיפולי שיניים נקודתיים לאורך חיינו במטרה לתחזק את השיניים ולמנוע התדרדרות משמעותית במצבן. חלקנו, לעומת זאת, יכולים להגיע למצב של הרס נרחב

השתלת שיניים

השתלת שיניים

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום השתלות השיניים עם שורה של טכנולוגיות טיפול חדשות, המאפשרות לכל אדם ליהנות משיניים חדשות, בין שמדובר בחוסר של

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

חולים בסיכון גבוה עלולים לסבול מתופעות לוואי שונות המשפיעות על מצב הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. תרופות רבות שניתנות לחולים בסיכון גבוה, עלולות גם הן

סניפים בכל הארץ:

מרכז:

דרום:

צפון:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!